23 Ekim 2018 günlük burç yorumunuz

Bengü Karagül, günlük burcunuzu yorumladı.

23 Ekim günlük burç yorumunuz

Ay Koç burcunda ilerlerken dolunayın etkisini hissetmeye başlıyoruz. Yaratıcılık, bağımsız düşünme, cesaret gerektiren olaylar ön planda olacaktır. Şüphe, güvensizlik, aşırı hassasiyetler söz konusu olabilir. Günü verimli geçirmek için program dahilinde ilerlemek, gelişigüzel hareket edip yorgunluktan kaçınmak faydalı olur.

 

Ayurvedik astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.

 

Günün rengi: Taba

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

 

KOÇ: Anda yaşayan Koçlar için meraklarının tatmin olduğu bir gün. Geçmişten gelen işleriniz hız kazanacak. Bugün destek görüyorsunuz. Ortak amaçları göz önünde bulundurmak önemli. Hızınıza yetişemeyenlere gün içinde çabuk öflenip hemen affedeceksiniz.

 

BOĞA: Konforuna düşkün Boğalar, bilinçaltınız bitmemiş işleri hatırlatıp sizi huzursuz edecektir. Kısa molalarda sevdiklerinizle konuşmak huzur verir. Bitmemiş işlerin yanısıra yarım kalan ilişkiler önünüze düşebilir.

 

İKİZLER: Deneyimin doğasına düşkün İkizler bugün olaylar hızlı gelişecek. Herşeyi kendiniz yapamazsınız. İşleri delege etmek ve akıl danışmak fayda sağlar. Yeni anlaşmalar için koşullar uygun. Ani seyahatler planları bozabilir.

 

YENGEÇ: Sezgilerin doğasına aşina Yengeçler için bugün kariyer konularında hızlı ilerlemeler var. Sezgileriniz doğruyu işaret edecektir. Hızlı karar vermek önemli. Gün içinde hassasiyetler, inatlaşmalar, özgüven eksikliği olası. Şevkatle yola devam etmek önemli.

 

ASLAN: Hizmet almayı seven Aslanlar bugün anlaşmazlıkların çözümü, hukuki konular söz konusu olabilir. Günün ikinci yarısı beklentilerinizi karşılayacaktır. Gün boyu ilişkiler, anlaşmalar, günlük rutinlerin düzene sokulması sizi meşgul edecektir. İyi danışmanlık ve hizmet alacaksınız.

 

BAŞAK: Detayda mükemmeli arayan Başaklar bugün çabuk aksiyon alınması gereken hareketli bir gün. Günlük rutinlerde aksaklıklar, beklenmedik olaylar olası. Suçlu aramadan soruna ve çözümüne odaklanmak günü huzurlu kılar. Yazılı işleri birkaç kez kontrol edin.

 

TERAZİ: İlişkilerde adalet arayan Teraziler, bugün ani gelişmeler, çıkar çatışmaları olası. Olayların seyri yorucu olasa da kalıcı etki bırakmayacaktır. Adalet duygunuzun zedelenmesine izin vermeyin. Günün ikinci yarısında sorunlar kendiliğinden çözülür.

 

AKREP: Kararlılık ve istikrar arayan Akrepler, günlük rutinleriniz düzensiz ilerleyecek. Evde ya da işyerinde hareket, taşınma tadilat gerektiren durumlar olabilir. Konsantrasyonunuz kendinize dönerse etraftan huzursuz olmazsınız. Bugün evcil hayvanlarla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir.

 

YAY: Özgürlüğüne düşkün Yaylar için hedeflerin gerçekleşeceği, konfor alanlarını bozmadan imkan yaratabilecekleri bir gün. Önemlli kararlar alıp uygulayabilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz, sonuç almaktan vageçtiğiniz konular hızla çözüme kavuşabilir.

 

OĞLAK: Yanlızlık ve mahremiyet seven Oğlaklar'a bugün huzur yok. Kısa yollar sizi işaret ettiği için kapınız çalan çok olacaktır. Enerjiniz yüksek olduğu için bu rutine yetişmekte zorlanmayacaksınız. Geçmişten gelen borç alacak ilşkileri gündem olabilir.

 

KOVA: İdealist Kovalar, fikirlerinizi paylaşmak için dayanılmaz bir ihtiyaç içinde olabilirsiniz. Yetenekleriniz görünür olacağı için cesur olmakta fayda var. Yaratıcılığınıza, bağımsız ve öncü düşüncelerinize güvenin. Yazılı işlerde titiz davranmak önemli.

 

BALIK: Dinginliği seven Balıklar için günün enerjileri yorucu gelebilir. Kırgınlıklar, aşırı hassaiyetler ve şüpheden kaçınmakta fayda var. Finansal konularda kaygılanmamak için üretime odaklanmakta fayda var. Ani gelişen işler olaylar olabilir, endişelenmeyin, uzun vadede sonuçlar olumlu olacaktır.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön