2 Ekim 2018 günlük burç yorumunuz

Bengü Karagül, günlük burcunuzu yorumladı.

2 Ekim günlük burç yorumunuz

Bugün Ay, Yengeç burcunda ilerlerken, Satürn ile görünüm halinde olacak. Hükümetten beklentiler, halkın kısıtlandığı durumlar, halkı ilgilendiren konularda uzun vadeli tedbirler alınabilir. Duygusal olarak bastırılmış, biraz kasvetli hissedebilirsiniz. Günün ikinci yarısında Ay, Venüs görünümü ile koşullar rahatlar ve kendinizi daha verimli hissedebilirsiniz.

 

Ayurvedik Astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.

 

Günün rengi: Yeşil

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç: Neşeli, coşkun ve yenilikçi Koçlar, günlük sorumluluklar ve aile işleriniz arasında sıkışabilirsiniz. Beklentileri karşılamakta zorlanmak sizi yorabilir. Günün ikinci yarısında daha fazla destek göreceksiniz. Hızlı hareket etme beceriniz sayesinde sonuç alıp ilerlersiniz.

 

Boğa: Yaratmayı ve üretmeyi seven Boğalar, gün boyu duygusal yoğunluğunuz fazla olabilir. Kardeşleriniz veya yakınlarınızla ilgili gelişmeler söz konusu. Geçmişten gelen kırgınlıklar varsa onarılabilir. Zorunlu sebepler sizi bir araya getirecektir. Kısa seyahatler planlanabilir.

 

İkizler: Uyum kabiliyeti gelişkin İkizler için gün boyu bedensel işler ön planda. Boyunuzu aşan işler yoğunluklar olası. Telaşı ve harcaması yogun bir gün. Planladığınızdan daha fazla harcama yapabilirsiniz.

 

Yengeç: Geleneklerine bağlı Yengeçler için bugün duygular ve zihin karşıtlık içinde. Sorumluluklar nedeniyle kendinizi kıstırılmış hissedebilirsiniz. Başkalarının beklentilerinden ziyade kendinize odaklanmanız gerekli. Önemli işleri günün ikinci yarısına bırakmakta fayda var.

 

Aslan: Tutukulu ve güç kullanmayı seven Aslanlar için bugün yasal işler, hükümetle ilgili konular, geçmişten gelen varsa borçlar, alacaklar gündem olabilir. Gerginlik ve kaygı yaratmadan, eleştirici davranmadan, işleyişi anlamak ve ilerlemek önemli.

 

Başak: Farkındalığı gelişkin Başaklar için bugün sosyal faliyetler, iş arkadaşlarınan gelen destek olası. Sorumlukları hatırlatan ve olaylara yön veren siz olacaksınız. İş bitiriciliğinize ve hizmet anlayışınıza ihtiyaç duyulacaktır.

 

Terazi: İlişkilerde destekleyici olan Teraziler bugün kariyer konularında beklentiniz varsa sonuç alabilirsiniz. Hayatınızı zorlaştıran ve hedeflerinize engel olan unsurlardan arınmak için gün verimli. İkinci yarısında duygularınız rahatlamış olur.

 

Akrep: Duyguları dönüştürebilen Akrepler, özgün fikirler yaratıp, felsefi yaklaşımlar sergileyeceksiniz. Sabah saatlerinde kendinizi sınırlanmış hissedebilirsiniz. Öğlen rahatlarsınız. Bugün hayata dair beklentilerin karşılandığı ve yaratıcılığınız yüksek olduğu enerjiler mevcut.

 

Yay: Kaostan düzen yaratabilen Yaylar, duygusal dalgalanmalar, krizler olası. Doyumsuzluğuyla sizi yoran insanlarla meşgul olabilirsiniz. Alanınızı korumanız önemli. Sabah saatlerinde finansal konular, harcamalar gündem olabilir. Önemli işleri öğleden sonra yapmakta fayda var.

 

Oğlak: Özdisiplini gelişkin Oğlaklar, sabah saatlerinde eleştirilere maruz kalabilirsiniz. İşler beklediğinizin aksi gelişebilir. Günün ikinci yarısından itibaren ilişkilerde, anlaşmalarda yol alıp ilerleyebilirsiniz.

 

Kova: Hedef odaklı Kovalar, projelerinizin hayata geçtiği önemli bir gün. Beklenmedik olaylar, kısıtlanmalar olsa da, koşullar düzelir ve akışkanlık sağlanır. İş konularında hızlı harekete geçerseniz kalıcı sonuçlar alırsınız.

 

Balık: Sezgileri kuvvetli Balıklar, duyularınızın açık olduğu talihli ve romantik bir gün. Yaratacılığınız çok yüksek. İşleriniz son derece akışkan ve hızlı ilerleyecektir. Dışardaki dünyayı gözlemleyip anlayarak, ilüzyon yaratmadan, şüpheci davanışlardan kaçınmak önemli.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön