29 Eylül günlük burç yorumunuz

Bengü Karagül, günlük burcunuzu yorumladı.

29 Eylül günlük burç yorumunuz

Bugün Ay, Boğa burcunda ilerleyip öğleden sonra İkizler burcuna geçecek. Daha iyisini yaratma arzusu, başarmak için gerekli motivasyon söz konusu. Hafta içinden kalan işler tamamlanacak. Bedensel ihtiyaçlar, tatlar ve hazlar ön planda. Akşam saatleri sosyal faliyetler açısından verimli.

 

İşte burcunuzun günlük yorumu...

 

Koç: Karizmatik Koçlar bugün içsel kuvvetiniz fazla. Eğitim ve sanat konularıyla meşgul olabilirsiniz. Ani kısa yolculuklar, ailevi konular gündem olabilir. Eş, partner konularında beklediğiniz ilgiyi göreceksiniz.

 

Boğa: Huzurlu doğasını etrafa yansıtan Boğalar, bugün iyi bir dinleyicisiniz. Sevdikleriniz huzurunuzdan faydalanmak için vakit geçirmek isteyebilir. Bedensel konular, özbakım işleri sizi meşgul edecektir.

 

İkizler: Çekici ve analitik ikizlerin bugün başkalarını etkileme kabiliyeti gelişkin. Önemli işleri günün ikinci yarısında yapmak fayda sağlar. Gün içinde kararsızlık, ani duygusal değişimler olası. Zihnin ve keskin zekanın ön planda olması için çaba sarfedin.

 

Yengeç: Motivasyon kaynağı ailesi olan Yengeçler için aile tariflerinden oluşan yemekler keyif verecektir. Gün boyu tadlar ve kokular sizi meşgul edecek. Evde davet planları yapmak ve anıları paylaşmak size haftanın yorgunluğunu unutturacaktır.

 

Aslan: Konforuna düşkün Aslanlar, işler planlandığı gibi ilerlediyse kutlama zamanı. Yeni yerler ve tatlar deneyebilirsiniz. Alışageldiğiniz zevklerinizi biraz kenara bırakıp sade olana yönelmek iyi gelir. Hayatınıza tat katan zevkler bugün çeşitlenebilir.

 

Başak: Arzularını erteleyen Başaklar için bugün neşe ve yaratıcılık imkanları var. Arzularınızı gerçekleştirin ve günü kendinize adayın. Rutinden çıkmaya ihtiyaç duyuyorsanız bugün koşullar elverişli.

 

Terazi: Hayatın ritmine aşina Teraziler bugün faliyetlerinizde denge arayışı gözetmeksizin kendiniz olabilirsiniz. Yaşamın içinde ve ritmi yakalayarak ilerlemek, haz almak için koşullar çok uygun. Sergi, açılış, konser konularında imkanlarınız iyi.

 

Akrep: Dünyanın gizlerini araştıran Akrepler, aradığınız şeylerin kısmen de olsa vücut bulduğu insanlar, filmler, kitaplar önünüze düşecektir. Gün sakin ilerlerken gece saatlerinde sezgiler çok aktif olacak. Yeni yaratımlar için koşullar akşam uygun.

 

Yay: Kendini ararken gerilen Yaylar, günün ilk yarısı sağlık konuları, sizi kısıtlayan durumlar söz konusu iken günün ikinci yarısının vaadleri yüksek. Hayatın içinde ve aktif olacak ve fikir alışverişlerinde bulunacaksınız.

 

Oğlak: Dengesini azimle koruyan Oğlaklar, bugün güçlü sosyal ilişkiler vasıtasıyla, önemli işlerin üstesinden gelebilirsiniz. Eğitim ve aile konularında gelişmeler olası. Epeydir bekleyen konular hızla sonuca ulaşacaktır.

 

Kova: Eğitime önem veren Kovalar, kişisel gelişimin sırrı bedenin rahatlamasında. Bugün haz veren faliyetler, beslenme ve diyet konualarıyla meşgul olabilir, bedeninizi kışa hazırlayabilirsiniz.

 

Balık: Hassas ve değişken Balıklar, bugün insanları dinlemek size iyi gelecektir. Gözlemde kalıp olayların akışını anlarken kendinizi kaostan koruyabilirsiniz. Günü verimli geçirmek için yeni bir kitap iyi gelir.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön