11 Şubat 2018 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Venüs, Balık burcunda!

Bu pazar Venüs, Balık burcuna geçecek. Üç hafta boyunca ilişkilerimizde bizi hayalperest ve romantik kılabilir. Karşı cinsle bütünleşmek isteyebiliriz. Başkalarına yardım etmeyi seveceğiz. Abartılı ve çoşkulu davranışlar kimliğimizde öne çıkıyor. Olaylara aşırı iyimser yaklaşmak yerine daha bilinçli adımlar atmaya pazar günü özen gösterelim.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Özel hayatınız ve sosyalliğiniz bu hafta itibarıyla geri çekilmeye başlayabilir. Yalnız kalmak, yalnız olmayı istemek ve sevdiğiniz insanla aranıza set çekmek, duygularınızı gizlemek gibi etkileriniz yüksek olabilir. Platonik ilişkiler, gizli saklı işlere meyiliniz önünüzdeki üç hafta boyunca artabilir.

 

Boğa Burcu: Sosyal çevreniz hareketleniyor. Organizasyonlar, aktviteler ve davetler içinde yer almak hız kazanacak. Katılacağınız davet, organizasyon ve grup çalışmalarından fayda görebilir, işten elde edilen gelirlerinizi artırabilirsiniz. Yeni açılımlarınız olacak.

 

İkizler Burcu: Kariyerinizdeki ilişkilerin sağlamlaşacağı, artacağı bir döneme giriş yapıyorsunuz. 3 haftalık bu dönemde zam, terfi gibi konuları üstlerinizle, patronlarınızla konuşmak için de uygun olacak. Yapacağınız seyahatlerde güçlü ve etkin insanlarla tanışabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu: Yabancı şirketler, yabancılarla yapılacak işleriniz devrede olabilir. Sizden farklı insanlarla ilişkilerinizi daha iyi kullanacaksınız. Yine size yeni alanlar açacak bir eğitim fırsatı, kurs veya seminerler ön plana çıkabilir. Hukuki davalarınızda iyi ilişkiler sonucunda güzel neticeler elde edebilirsiniz.

 

Aslan Burcu: Ortaklaşa para alanlarınızda çözülmesi gereken işlerinizi rahat halledeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Bu 3 haftalık dönemde banka işleri, kredi, faiz, vergi, borç ödeme gibi konular gündeminize oturabilir. Hayatın ritmini ve döngülerini ruhsal konuları merak edeceksiniz.

 

Başak Burcu: Özel hayatınıza ve birebir ilişkilerinize vakit ayırmanız gereken bir döneme gireceksiniz. Sevdiğiniz insanla sorunlarınızı halletmek ve romantizmi canlandırmak bu dönemin konusu olacak. Sevdiğinize düşkünlüğünüz artacak, onu fazlasıyla önemseyeceksiniz.

 

Terazi Burcu: İş hayatınızdaki ilişkileriniz önem kazanmaya başlayacak. İş yapmayı sevecek, başkalarına hizmet etmekten mutluluk duyacaksınız. Bir yandan da tatlıya ve zengin yiyeceklere olan düşkünlüğünüz nedeniyle birkaç hafta boyunca kilo almaya meyilli olacaksınız.

 

Akrep Burcu: Bugün itibarıyla aşkı farkedip daha etkili bir şekilde yaşayacağınız bir sürece giriyorsunuz. Sevdiğiniz insanla harika bir dönem içinde olacaksınız. Bu 3 haftalık dönemde kalbiniz boşsa aşkı yakalayabilirsiniz. Aşk, eğlence ve çocuk alanlarınızda şans sizden yana olacak.

 

Yay Burcu: Bugün itibarıyla evinizi daha çok seveceğiniz ve orada vakit harcayacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Evinizi güzelleştirmek, dekorasyon, tadilat, tamirat, yer değiştirme gibi olgular gündeminizde olacak. Dışarıda olmaktansa, sevdiklerinizi evinizde ağırlamak isteyebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu: Üç hafta boyunca yakın çevre ilişkilerinizin güçleneceği bir dönem içine giriyorsunuz. Yine satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, bilgisayar ve bilişim sektörlerinden işiniz varsa olumlu bir dönem içinde olacaksınız. Kısa vadeli öğrenme ve eğitim becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz.

 

Kova Burcu: Maddi konularda güzel gelişmelerin yaşanacağı ve kazançlarınızı artıracağınız bir döneme giriş yapacaksınız. Üç hafta boyunca ticaret konuları artabilir ve kadınlardan fayda ve yarar görebilirsiniz. Güzel eşyalar, objelere olan tutkunluğunuz artacak.

 

Balık Burcu: Venüs sizin burcunuza geçiyor. Kendinizle olan bağlantınız güçleniyor. Sosyal olmaya başlayacak, kendiniz için alışveriş yapacak, görüntünüzü yenileyeceksiniz. Bu dönemde kendinize olan sevginiz artacak. Gözler sizin üzerinizde olacak.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön