10 Ağustos 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Güneş - Jüpiter olumlu açıda yeni fırsatlar kapıda!

Bugün oluşan Güneş - Jüpiter olumlu açısıyla kendimizi mutlu şanslı ve iyimser görebiliriz. Hayatımızın birçok alanında fırsatlar karşımıza gelebilir. Merkür - Venüs olumlu açısıyla doğru zamanda doğru sözler ağzımızdan çıkabilir. Kalben ve mantıken doğru adımlar atabiliriz. Yalnız pazar günü Merkür gerilemeye başlayacağı için elimizi hafta sonuna kadar çabuk tutalım.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu...

 

Koç Burcu: Bugün ortaklaşa kreatif ve sanatsal işlerinizde ve özel hayatınızda çok güzel şanslar ve fırsatlar ayağınıza gelebilir ama karar vermek ve harekete geçmek konusunda elinizi çabuk tutun.

 

Boğa Burcu: Bugün aile ve ev hayatınızda sorumluluklarınızı bilecek, kendinizi mutlu ve şanslı hissedeceksiniz. Evinizle ilgili kalkışacağınız projeler ve işlerde değişik fırsatlar karşınıza gelebilir.

 

İkizler Burcu: Yakın çevrenizin katkılarıyla, iletişiminizin akıcılığıyla sevdiğiniz insanın başını döndürebilirsiniz. Özel hayatınızda ve iletişimsel işlerinizde fırsatlar ayağınıza gelebilir.

 

Yengeç Burcu: Ev alım, satım, yer değiştirme, ailevi konulardaki parasal gelişmeler ve yatırımlarınız anlamında oldukça şanslı olabilirsiniz. Bu yüzden bu alanlarda karara varacaksınız biraz hızlanın.

 

Aslan Burcu: Yakın çevrenizle ilgili konularda kendinizi mutlu ve şanslı hissedebilir, girişim alanında önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz ama işlerinizde sonuca ulaşmak için elinizi çabuk tutmalısınız.

 

Başak Burcu: Geri plan çalışmalarınız, kurum ve firma çalışmalarınızda etkili işler sizi bulabilir, parasal olarak değişik şanslar veya fırsatlarla karşılaşabilirsiniz ama büyük yeniliklerden yeniliklerden kaçınmanız gerekecek.

 

Terazi Burcu: Sosyal çevrenizden alacağınız güzel teklifler ve desteklerle önemli işlere imza atabilirsiniz. Hayatınıza etki edecek insanlarla tanışabilir, birden fazla işle uğraşabilirsiniz yalnız işlerinizi bir an önce tamamlayın.

 

Akrep Burcu: Bugün çok duygusal ve mantıklı yönlerinizle, tutarlı adımlarla kendinizi manevi olarak şanslı ve fırsatlı görebilirsiniz. Kariyeriniz ve iş hayatınız için seçenekler karşınıza gelebilir.

 

Yay Burcu: Geleceğinize yönelik işlerinizde sosyal çevrenizden göreceğiniz destekler ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Eğitim, seyahat, medya işlerinizde önemli şanslarla karşılaşabilirsiniz yalnız elinizi çabuk tutmalısınız.

 

Oğlak Burcu: İş ve kariyer alanlarınızda parasal olarak güzel seçenekler ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Para yatırımları, iş hayatınızda sizi rahatlatabilir ama elinizi çabuk tutun önemli bir anlaşmanız varsa tamamlamaya çalışın.

 

Kova Burcu: Romantizm rüzgarları tam da sizin sevdiğiniz şekliyle karşınıza gelecek. Hoşlandığınız veya sevdiğiniz insana tekliflerinizi bugünlerde yapabilirsiniz. Ya da geleceğinizi ilgilendirecek işlerinizde önemli ortak atılacak adımlar karşınıza gelebilir.

 

Balık burcu: İş hayatınızda çok güzel şanslar yakalayacaksınız. Başkalarından göreceğiniz parasal destekler sizi yukarıya taşıyabilir. Önemli bir borcunuzu kapatabilir, yeniden yapılandırabilirsiniz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön