30 Temmuz 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

 Venüs - Uranüs olumlu açıda

Bu pazar günü devreye giren Venüs - Uranüs olumlu açısıyla farklı ilişkiler içine girebilir ya da ilişkimizdeki değişikliklerin bizi fazlasıyla esnek ve mutlu kıldığını görebiliriz. Sorunlarımıza yeni ve akılcı bir yönden bakmak için harika bir gün. 

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu

 

Koç Burcu: Bu pazar eğlenceli yönlerinize odaklanmalısınız. Ortak parasal meseleler hayatınızda yer edebilir. Yakın çevrenizde iletişim halinde olacağınız insanlarla sıradışı, keyifli bir gün sizi bekliyor.

 

Boğa Burcu: Dinlenmeniz ve bazı konuları gözden geçirmeniz işinize yarayabilir. Oldukça şanslı olacağınız bu dönemi en iyi şekilde değerlendirmek için bazı planlar yapmalısınız.

 

İkizler Burcu: Bu pazar, çevrenizle yapacağınız planlar devrede olacak. Arkadaşlarınızla bulunacağınız ortamlarda istediklerinizi yapabileceksiniz. Bu aralar iç gücünüzü etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu: Bu pazar, somut işler peşinde olabilirsiniz. Duygusal konularda sahip olmak veya bırakmak arasında gidip gelmeniz mümkün. Değişimden korkmamanız yeni insanları hayatınıza taşıyabilir.

 

Aslan Burcu: Bu pazar, tam da istediğiniz gibi bir gün geçireceksiniz. Hayatın birçok açıdan sizi desteklediğini görmek hoşunuza gidebilir. Arkadaşlarınızla sürprizli ve farklı bir güne hazır olun.

 

Başak Burcu: Bu pazar, bulunacağınız ortamlarda duygularınızı dışa vurmak veya göstermek kolay olmayacak. Her şeyi geçmişle karşılaştırma yapıyorsunuz bu da sizi daha ileri gitmekten alıkoyuyor. İş ilişkileriniz değişik şansları ayağınıza getirebilir.

 

Terazi Burcu: Sevdiklerinizle vakit geçirmek sizi çok mutlu edecek. Sevdiğiniz insandan da destek göreceğiniz bir hafta sonu sizi bekliyor. Maddi konuları bu aralar kafanıza çok takmamalısınız.

 

Akrep Burcu: Bu hafta sonu bir seyahat gündeme gelebilir, hızlı ve göz önünde olacağınız birgün geçirebilirsiniz. İş ilişkilerinizin size para kazandıracağını göreceksiniz. Özel hayatınızdaki güçlü iletişim ve destekler sizi sevindirecek.

 

Yay Burcu: Bu pazar, dış dünyadan kendinizi soyutlamak isteyebilirsiniz. Değişik ortamlarda, partnerinizle, sevdiğinizle beraber oldukça farklı, esnek ve rahat birgün sizi bekliyor olacak.

 

Oğlak Burcu: Aşk hayatınızda oluşan güçlü etkiler, sıkıntılarınızı unutturabilir. Tutkularınız ve duygularınızla hareket etmeye meyilli olacaksınız. Aileniz ve sevdiğiniz için yapılması gerekenler farklı bir şekilde ortaya konacak.

 

Kova Burcu: Ailevi konularda kendinizi şanslı hissediyorsunuz yalnız kendi aileniz ve sevdiğiniz insan arasında bir denge oturtmak sizin için zor olabilir. Farklı, eğlenceli sıradışı bir pazar olabilir.

 

Balık Burcu: İletişime dayalı işleriniz için çevrenizden desteğiniz güçlü olacak. Yapmanız gerekenler bazen peşinizi bırakmıyor, bu pazar daha çok kendinize vakit ayırmalı, işlerinizi hafta başına devretmelisiniz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön