İlişkideki en özel anlar

İlişkiler, materyallerden çok daha kıymetlidir. İşte, hayatınızı da ilişkinizi de canlı tutan o güzel anlardan beş tanesi.

 • 1. Aklınızı başınızdan alan o ilk gülümseme

  Birine aşık olduğumuzda, onun mutlu olması hayatımızın en önemli önceliği haline gelir. Onu gülümsetebildiğimiz her an bizim için çok önemli gelir. Ancak, bütün bu özel anların içinde bile, o ilk gülümsemenin, sizi sizden alan o ilk gülümsemenin hep aynı dirilikte kaldığını bilirsiniz. Bakıştığınızda ilk olarak o gözlerin nasıl parladığını ve dünyanızı nasıl ışıklara boğduğunu hiç unutmazsınız. O ilk an unutulmazdır, akıllara kazınan en güzel anıdır belki de.

 • 2. “O”nun için ne kadar önemli olduğunuzu anladığınız ilk an

  Bu çok sıradan bir an olabilir. Bir şey olur ve aniden siz onun hayatındaki en önemli insanmış gibi hissediverirsiniz kendinizi. Sanki sizden başka hiç kimse olmamış ve olmayacakmış gibi. Kendinizi bu dünyanın en başındaki tek insan gibi hissediverirsiniz. Evet, işte bu his, birinin hayatında önemli bir insan olduğunuzda hissettiğiniz şey, ilişki için en önemli anlardan biri olur. 

 • 3. İlk öpücük

  İlk öpücüğün hep büyüleyici bir şey olduğunu söylerler, yanlış insanla olsa bile… Ancak sizin için dünyalar demek olan birini öpmeniz, işte bundan daha özel bir an olamaz! Dünyanın durduğunu hissedersiniz. Hayat birden bire güzelleşiverir. Aynı anda hem her şeyi anlar, hem de bütün her şeyi unutursunuz. Bu da böyle güzel bir şeydir işte! 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön