Günlük burç yorumları! (30 Temmuz 2019 Salı)

30 Temmuz Salı günlük burçları Rümeysa Ergüden tarafından kaleme alındı. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

  • Aslan’daki Güneş Boğa’daki Uranüs ile kare açıda. İsteklere yönelik garip davranışlar, yanlış yönlendirilmiş duygularla birleştirilebilir ve kararsız davranışlara neden olabilir. Bu açı, muhalif davranış, kızgınlık ve kamu hayatına memnuniyetsizlik ve - uyumsuzluğu ifade eder. Dürtüsellik, duygusal bir acil durumu veya hatta gerçek bir tehlikeyi tetikleyebilir. Yengeç’teki Ay Balık’taki Neptün ile açıda. Ay ve Neptün arasındaki açı, hoş bir şekilde şaşırmanıza izin veriyor. Hayal gücünüzü hissedersiniz ve iyi bir sezginiz vardır. Zihniniz sanata ve çeşitli sanatsal alanlara açıktır.

  • KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Endişeli hissetmeniz için hiçbir sebep yok. Gözlerinizi açın ve size sunulan sayısız fırsatı değerlendirin. Herhangi bir sosyal durumda, gösterdiğiniz güven, tanıştığınız neredeyse herkesi etkilemenizi sağlar.

  • BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Kapılar size açık ve korkacak çok az şey var, bu yüzden ortaya çıkan fırsatlardan en iyi şekilde yararlanın. Tamamen inanmadığınız kötü tavsiyelerde bulunulmasına izin vermeyin.

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön