Günlük burç yorumları! (21 Ağustos 2019 Çarşamba)

21 Ağustos çarşamba günlük burçları Rümeysa Ergüden tarafından kaleme alındı. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

  • Aslan’daki Güneş Koç’taki Ay’la açı yapacak. Bu şanslı açı genel olarak servet getirir. Ayrıca ilişki ile ilgili ahenkli beraberliği işaret eder. Koç’taki Ay Aslan’daki Venüs ile açıda. Aile hayatı için umut verici gelişme ve yönleri hazırlıyor. Değişiklik ve uyumluluk duyguları hâkim olacak. Aile hayatında anlaşmazlıklardan kaçınma eğilimi açısından önemlidir. Ay Boğa burcuna girdiğinde, serveti çoğaltabilirsiniz. Şu anda güvenlik ve alışkanlıklar sizin için her şeyden önemli olacak. Boğalarda olduğu gibi ev, aile ve her türlü zevk ön plana çıkacak.

  • KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Eşinizle maddi konular nedeniyle tartışabilirsiniz. İkiniz de açık fikirli olursanız, karşılıklı memnun olacak şekilde sorununuzu çözebileceksiniz. İkiniz de bir süre için daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz.

  • BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Bugün bir arkadaşınızdan internet üzerinden bazı iyi haberler alabilirsiniz. Ayrıca, bir grupta veya toplantıda biriyle tanışabilirsiniz. Sezgilerinizle bağlantılarınızın bugün itibariyle biraz azaldığını görebilirsiniz. Endişelenmeyin, hayat bir döngü.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön