Günlük burç yorumları! (10 Ağustos 2019 Cumartesi)

10 Ağustos cumartesi günlük burçları Rümeysa Ergüden tarafından kaleme alındı. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

  • Yay’daki Ay Jüpiter’le kesişiyor. Ay ve Jüpiter arasındaki ilişki, arasındaki ilişki, finansal başarı anlamına gelebilir. Bu da sosyal başarıya eşlik eder. Yaratıcılık, libido ve hırs akşam saatlerinde odağınızda olacak. Yay’daki Ay Aslan’daki Venüs ile açıda. Aile hayatı için umut verici gelişme ve yönleri hazırlıyor. Değişiklik ve uyumluluk duyguları hâkim olacak. Aile hayatında anlaşmazlıklardan kaçınma eğilimi açısından önemlidir.

  • KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Kişisel enerjiniz her zaman büyük olmuştur, ama artık Ay da sizin yanınızda. Onun enerjisini de taşımaya başlıyorsunuz. Bir arkadaşınız, onu arkada bıraktığınız ve yalnız kaldığı konusunda endişelenebilir.

  • BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Yeni bir eğitime veya kursa başlamaya karar vermek için çok iyi bir zaman değil. Okumaya ve iletişim halinde olmaya çok konsantre olabileceğiniz bir dönemde değilsiniz.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön