Burcuna göre hangi filmsin?

Burcunuzun özelliklerine göre sizi temsil eden filmleri derledik. Peki sizin burcunuz hangi film?

  • Koç Burcu 

    Hareketli ve enerjik oluşları ile tanınırlar. Egoları çok fazla gelişmiştir. "Ben" onların aynası olmuştur adeta. Olaylar karşısında coşkularını gizleyemeyen burçtur. İdealist olan Koç burçları istedikleri şeyi elde etmek için çok uğraşırlar işte bu nedenle "Ocean's Eleven" onların filmidir.

  • Boğa Burcu 

    Hedefleri doğrultusunda ilerlerken, tüm dikkatlerini toplayabilme yeteneklerinin yanında sahip olma dürtüleri ile tanınan Boğa burçları güvenilir kişilerdir. Özgürlüklerine de oldukça önem veren Boğa burcu için estetik olan şeyler önemlidir. "Esaretin Bedeli" Boğa'nın filmidir.

  • İkizler Burcu

    Aynı anda birçok işi yapabilme dürtüsüne sahip olan İkizler burcu neşeleri ve hareketli tavırlarıyla dikkatleri üzerine çekerler. Yorulmak bilmeyen bu burçlar için değişim ve hız odak noktasıdır. "Pulp Fiction" tam olarak İkizler burcuna uygun bir filmdir.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön