02 Ağustos 2016 burç yorumları

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Mars Yay burcuna geçiyor

Bugün Mars, Yay burcuna geçiyor. Yabancı ülkelerle yapılacak işler, seyahat, ticaret, hukuk, medya, yüksek eğitim, uluslararası ticaret, ilişkiler, davalar, felsefe, din alanlarında mücadelemizi ortaya koyacağımız bir döneme giriyoruz. 

 

Mars ateşli Yay burcunda düşünmeden konuşmayı, en son söylenecek sözü en başta söylemeyi, çocuksu ve özgürlükçü davranışları tetikleyeceğinden bu alanlarda dikkatli adımlar atmamız gerekebilir. Yine bugün gece saat 23.44'te 10 derece Aslan burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Yeniay zamanlarında atılacak adımlar, girişimler ve başlangıçlar uzun soluklu olur. Bu bir tohum atma zamanıdır. Aslan burcu astrolojide 5. ev konuları ile alakalıdır. Aşk, ilişkiler, eğlence, keyif, çocuklar, sanatsal faaliyetler, tiyatro, şov dünyası, sportif aktiviteler, flörtler, eğitim konuları, öğretmenlik, yönetim becerileri, spekülatif işler (borsa vs), kumar, risk, alışveriş merkezleri, parklar, delegeler, büyük elçiler 5. ev konularıdır. Bu alanlardaki başlangıçlar, yeni adımlar, girişimlerimiz için bu Yeniay’ı gönül rahatlığıyla kullanabiliriz. 

 

Bu Yeniay’da risk alma gücümüz artarken, lider, organize eden, yönetmeye çalışan yönlerimiz öne çıkabilir. Yaratıcı ve kreatif işlerimizde kendimizi etkili bir şekilde ortaya koyabiliriz. Görüntümüzü yenileyebilir, saç, kaş şekillendirme işlerine kalkışabiliriz. Artistik formlarda abartma yönümüzle iyi baş etmemiz gerekebilir. Lüks tüketime olan meyilimiz artabilir. Bu süreçte kimliğimizi net ve dürüst bir şekilde ortaya koymak önemli olmalı.  Aslan burcunun olumsuz kullanımı olan hırs, kibir, aşırı gurur, karşı taraf üstünde baskı kurma etkisine karşı dikkatli olmalı, aşırı güvenden kaynaklanan fütursuz ve düşünmeden hareket etmekten kesinlikle kaçınmalıyız.

 

Günlük burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön