Hangi burç nasıl bir yol arkadaşı olur?

Astrolojiye göre yıldızlar karakterlerimizin şekillenmesinde büyük rol oynuyor. Nasıl bir yol arkadaşı olduğunuzsa karakterinize bağlı.

 • Koç

   

  Seyahati sever ama içinde bir müdavim ruhu da yok değildir. Sürekli yeni yerler keşfetmektense her sene aynı yerlere gitmeyi tercih edebilir. Zodyak kuşağının ilk burcu olarak öncü niteliği taşıyan Koç burcu, diğer burçlara yol açtığı gibi kişisel hayatında da takip edilen biri haline gelebilir. Biraz dominant olması ve yolculuklarda kendi ihtiyaçlarını daha çok göz önünde bulundurması gibi bir takım sorunlar yaşayabilseniz de çoğunlukla eğlenceli ve keyifli bir yol arkadaşı olacaktır.

   

 • Boğa

  Sabit bir burç olmasına rağmen boğa burcu için seyahat etme fikri çok caziptir. Öte yandan, hazırlanma, yetişme gibi sorumluluk gerektiren eylemlerde bulunması gerektiği için hem mutlu hem huzursuz bir yolculuk hazırlığı süreci geçirecektir. Yine de yola bir kere koyuldu mu, ondan eğlencelisi yoktur. Onun için önemli olan varılacak yer değil, gidilen yoldur. Bu yüzden bol molalı bir yolculuğa hazırlıklı olmalısınız. Çünkü sadece ihtiyaç gidermek için değil, yolda gördüğü her güzel çiçek, manzara ve buna benzer şeyler için durmak isteyecektir. 

   

 • İkizler

  Yol boyunca hiç susmayan, uçakta yanındakiyle, otobüste çaprazındakiyle hemen muhabbet kuran biri görürseniz işte o kesin ikizler burcudur. Eğer şoför sizseniz uyumaktan hiç korkmayın çünkü ikizler burcu sizi varılan yere kadar konuşturur ve uyku falan bırakmaz. 

    

  İletişim kanallarına çok hakim olan ikizler burcu, hem çok keyifli bir yol arkadaşı olabilir hem de yolculuğunuzu cehenneme çevirebilir. Bu tamamen, o anki ruh hali değişikliklerine ve içinde bulunduğu topluluktan ne kadar hoşlanıp hoşlanmadığına bağlıdır. Mood'u çok kolay değiştiğinden keyifli bir yolculuk için ikizler burcuna kefil olamıyoruz.

   

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön