Burcuna göre hangi La Casa de Papel karakterisin?

Dilden dile yayılan, heyecanı hiç bitmeyen ama alt metninde de bir sürü mesaj olan dizi La Casa de Papel karakterlerinin analizlerini yaptık. Burcunun hangi karaktere denk geldiğini öğrenmek istiyorsan okumaya devam et.

  • Koç: Zodyak kuşağının ilk burcu olan Koç inatçılığı ile tanınır. Dizinin silik gibi görünse de aslında en önemli karakterlerinden olan Oslo hayata tutunmasındaki inatçılığı ile tam bir Koç olduğunu kanıtlar. Ayrıca lider vasıflarına sahip olsa da eğer ortamda liderliğe daha çok yakışan biri varsa Koç burcu kesinlikle ona hakkını teslim eder. Oslo’nun Berlin’e olan saygısı bunu kanıtlar niteliktedir.

  • Boğa: Tutku denince akla ilk gelen burç Boğa’dır. Bir şeyi isterse onu elde etmek için elinden gelen bütün çabayı sarf eder. Sadece elde etmek yetmez bunun yanında bir de o şeyi elinde tutmak ister. Denver sevdiği kadını elinde tutmak için verdiği mücadele ile Boğa burçlarının gururudur. Bunun yanında dizideki tutkulu sevişmelerine baktığınızda Denver’ın Boğa’dan başka hangi burca mensup olabileceğini düşünmeden edemiyoruz.

  • İkizler: Hayatta asla tam olarak karar veremeyen İkizler burcu dizide Arturo Roman’dan başkası olamaz. İkizler burcunun hayatlarında seçtikleri partnerlere nasıl duygusal eziyetler ettikleri malumunuz. Burada da iki kadın arasında seçim yapamayarak İkizler burcuna göz kırpar. Diğer yandan konuşarak mahkumları kaçmaya ikna edebilmesi de İkizler burcunun hitabet yeteneğinden kaynaklanır.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön