Burçların vücut bulmuş hali

Setareh Hosseini'nin burçlarla yaptığı bu çalışmalar çok hoşunuza gidecek!

  • Koç

    Ateşli ve yanıcı bir tutku; çelik zırhı tarafından korunuyor, boynuzları, savaş için daima hazır. Sorumluluk almaktan korkmaz; enerjisi, sonsuz. Hırslı ve korkusuz; lider olmak için doğmuş. Ama çocuksu ruhu, beyaz kar kadar saf.

  • Boğa

    İnatçı ve irade sahibi; ödün vermekten hoşlanmaz. Sınırları zorlandığında, öfkesi zincirlerinden kurtulur. Duygularını harekete geçiren her şeye bayılır. İç huzurunu ve istikrarını dengelemeyi daima bilir; ama daima, hafife alınmaması gereken bir güçtür.

  • İkizler

    Çelişkilerin kadınıdır. Zihni, mantığı ve absürtlüğü, eşit derecede tutku ile kucaklar. Yüksek zekânın, ince esprinin ve hitabet yeteneğinin bir birleşimi gibidir. Tıpkı bir ayna gibi, size, kendinizi gösterebilir – en iyi ve en kötü yanlarınızı. Onunlayken, kendiniz hakkında hiç bilmediğiniz şeyleri görebilirsiniz.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön