Sadist senin anandır!

Sadistlikle dolu aşk dediğimiz kavram. İlk aşkınız, sonraki aşkınız ve son aşkınız. Tamamen sadizm hikâyeleriyle dolu.  Minimal duygusal sevgiler, aradaki beslenme anları ve sonra yeniden sadist  oyunlara devam.

 

İlk aşkımı hatırlıyorum. Esasen iki tane çocukluk aşkım vardı. Birisi yazlıkta diğeri okulda. İlkokuldakine aşık olup olmadığımı bile bilmiyorum. 40 kişilik sınıfta bilmem kaç kişi birbirinin ilk aşkı. Bu açıdan bakınca zincirleme kaza gibi duruyor… Neyse. Otorite mensubu insanları olduğum olası sevemiyorum. Lakin ilk aşkım sınıf başkanıydı. Bu nedenle ilk aşkım olduğunu kabul etmedim. 4 kişilik bir kız grubunun tek bir çocuğa aşık olması kadar trajikomik bir durum olamazdı sanıyorum. Gerçi arada trajik durumlar var bunları anlatmak ciddi psikolojik incelemeler gerektirebilir.

 

Sadistçe, bu çocuğun taciz edildiğini düşünün. Teneffüslerde saçını çekmek, derslerde tüf tüf yapıp kulağına nişan almak, marş okunurken arkadan itmek… Ve oyun oynama bahanesiyle kandırıp kasıklarına tekme atmak… Bayağı sadizm kokan davranışlar bunlar. Benzeri davranışları diğer kızların da yaptığını düşünün. Ve bu zavallı çocuğun şimdiki aşk hayatının nasıl olacağını tahmin edin. Hüsran dolu ya da çok eğlenceli olabilir.

 

Türk aile yapısında annelerin evlatlarını sevme şekilleri var mesela. Full sadizm! Yanağını ısırıyor, poposunu ısırıp mıncıklıyor, eve gelen genç kız "yerim seni" diyerek yaklaşıyor. Bir iştah, bir oral karşı konulamazlık, bir şehvet. Şiddet ve sevgiyi böyle böyle işliyoruz bilinçaltımıza. 

 

Sadizmle kodlanmış bir sevgi ekilmiş zihin, yumuşak bir sevgi verilmesini kabul etmeyecektir. Birçok adam böyle dikkat ederseniz. Yumuşacık seviyor kadın. İçten, kalpten, yalansız, yamaçsız. Adam tatmin olmuyor. Annesi öyle sevmemiş sen kim oluyorsun da bu kadar hafif bir sevgi gösterisiyle yaklaşıyorsun adama? Olmuyor yani. Naif kadın, sevgilisini yoğurmadan seven kadının sevgisi az geliyor, anlaşılamıyor.

 

Adamların kafasındaki kadın imajı cadı Sila sanıyorum. Ne kadar iyi davranırsanız o kadar kötüleşebiliyor. Bu nedenle bayılıyor ona kötü davranan kadınlara. Benim yorumlamam bu. Sadizmi biz öğretiyoruz onlara ve sonrasında normal bir sevgi şeklini kabul edemiyorlar. Kötü davranışın, umursamazlığın çekici olduğu bir dönemdeyiz.

 

Davranışlar alışkanlık yapıyor yalnız o fena. Belirteyim dedim. Sonra pijlik, haytalık, itlik hep kadınlarda. Sonra acıklı şarkılar, kendini dağa taşa vuran adamlar falan. Bunlar hep sıkıntı. Tatil lazım. Gönül meşk ister. Hoyratlığa gerek yok. Hadi bakalım kardeş kardeş…

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0

 • Evde oda parfümü yapımı
  Evde oda parfümü yapımı

  Süresi : 00:23 İzlenme : 1691

 • Rüyalar hakkında bilinmeyenler
  Rüyalar hakkında bilinmeyenler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 4172

 • Oje sağlığa zararlı mı?
  Oje sağlığa zararlı mı?

  Süresi : İzlenme : 5376

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön