Aşk falı

“Yaşam eşsiz anlardan oluşan berbat bir 15 dakikadır” demiş ya Oscar Wilde usta…

 

O eşsiz anları çoğaltabilmek için elimizden ümit etmekten başka ne gelir? Geçmişin yaralarını üzerine giydiğimiz rengarenk bir çocuk pijaması değil midir ümit?… Hep onun yüzünden insanlar yüzyıllardır fallar açmışlar, geleceği öğrenmek için yıldızlardan, astroloji’den tarot kartlarından medet ummuşlar…

 

Papatya fallarına bundan bakılmaz mıydı eskiden… Seviyor, sevmiyor diye kim bilir kaç milyon kişi beyaz yapraklarını koparmıştır o minik çiçeğin… 

 

Gerçekten seviyor mu? Sevmiyor mu? İşte bütün mesele bu…

 

Papatya yolmanın dönemi geçti artık, devir astroloji devri. Tabii biz de bu bir torba lafı boşuna yazmadık. Önümüzdeki hafta aşk hayatınızın nasıl olacağını  merak ediyorsanız,  ünlü astrolog Zeynep Değirmencioğlu hizmetinizde. Hazırladığı astrolojik haritalar İngiliz Kraliyet Akademisi tarafından bile onaylanan benim sevgili Zeynepcan’ım, belki size 15 dakikaya sığdırabileceğiniz eşsiz anlar vaat etmiyor ama önümüzdeki günlerdeki aşk haritanızı çıkartıyor.   

 

Buyur ola astroloji falımıza, bakalım neler çıkacak bahtımıza…

 

2 9 Temmuz 2012 Astroloji ve Aşk 

KOÇ: Bu hafta sevdiğinizle kısa yolculuklar yapacak, yakın çevrenizin mutluluklarına katılacak, esprili sataşmalar yaşayacaksınız.   Salı gecesi oluşacak Dolunay da özel hayatınızı aydınlatacak. Eğer kalbiniz boş ise yakınlarınızın önerilerine dikkat. Her an hayatınızın aşkı ile karşılaşabilirsiniz. Ama bu konuda aile büyüklerinin muhalefetine sert tepkiler verirseniz “pişmiş aşa soğuk su” katarsınız.

 

BOĞA: Bu hafta da aşkta oldukça şanslı görünüyorsunuz. Kalbi boş olan Boğalar, cazibeniz/ karizmanız yükselişte; ayrıca aşk yıldızı Venüs’te ‘elde etme’ alanınızda parlayacak. Seçici ve zor güvenen bir Boğa olarak, detaycı fakat hoş kişilerle yeni ilişkiler geliştirebilirsiniz. İlişkisi olan Boğalar ise uyumlu bir dönem yakalamanın keyfini sürecekler. Bekârlar, düğün derneğe hazırlanmak için ay ortasına kadar süreniz var.

 

İKİZLER: Bu hafta sonuna kadar çekiliciliğinizin ve popülaritenizin doruğundasınız. Var olan ilişkiler yeni bir boyut kazanıyor. Çünkü disiplin ve zaman kavramını sembolize eden Satürn, ileriye dönük ciddi kararlar alabileceğinize işaret ediyor. Yolunda gitmeyen ilişkilerde anlaşmazlıkları çözebilmek için ay ortasına kadar süreniz var. Kalbi boş olan ikizlere müjde; yeni bir aşkı haftanın sonunda yakalayabilirler.

 

YENGEÇ: Devam etmekte olan ilişkilerinizde bir canlanma olacak. Ayrıca  önemli kararlar aşamasındasınız. Kalbi boş olan Yengeçler, kısa yolculuklarda yakın çevrelerindeki kişilerin aracılığı ile yeni bir aşk ile karşılaşabilirler. Evli olan Yengeçler, dolunayın etkisiyle ya kopuş noktasına gelebilir ya da sorunlarına çözül bulabilir. Evliliğinizi veya ilişkinize dikkat etmenizde fayda var.

 

ASLAN: Aslan burcunda doğanların aşk hayatlarında pek kıpırtı gözlenmiyor. Kalbi boş olan Aslanlar, küçük flörtler yaşayabilir. Evli Aslanları için huzurlu ve mutlu günler bekliyor. İlişkisi olan Aslanlar için de her şey yolunda görünüyor. Davetler, partiler “aşk çarpması” için uygun ortamlar olacak.  Seyahatler sırasında da sürpriz tanışma olasılıkları var.

 

BAŞAK: Bu yılın başından beri Başakların aşk ilişkisi ‘güç savaşlarına’ sahne oldu. Bu hafta dengeyi kurarak uyumu yakalayacaklar. Dolunay ise sevginin/sevgilinin önemini gün ışığına çıkaracağı için mutluluk zirveye tırmanabilir. Alışkanlıklarınızın ve davranışlarınızın değişmesi eşinizi, sevgilinizi olumlu yönde şaşırtabilir. Kalbi boş olan Başaklar ise tatil ve eğlence ortamlarında hayatının aşkını bulabilir.

 

TERAZİ: Bu haftadan itibaren Terazilerin aşk hayatına istikrar geliyor. Bekâr olanlar evliliğe adım atabilirler. Evli olanlar ise gerek iş, gerekse sosyal hayatlarında birbirlerine destek olacakları bir döneme giriyorlar. Birlikte ortak işler yapabilir ya da birbirlerinin işlerini destekleyebilirler. Kalbi boş olanlar, endişelenmeyin, çekiciliğinizle baş döndüreceksiniz. Bu hafta aşk kapınızı çalacak gibi görünüyor.

 

AKREP: Bu hafta, Akrep burcu olanlar alışılmadık bir aşk ve flört olgusuyla karşı karşıya kalabilir. Kuşkucu ve zor güvenen Akrepler, aşk hemen yanı başınızda, rahatlayın. Evli ve ilişkisi olan Akreplerin beraberliklerinde herhangi bir sorun görünmüyor. Oldukça keyifli bir hafta geçirecekler. Kalbi boş olan Akreplerin ise yalnız kalmalarında fayda var. İç seslerini dinlemeli ve geçici ilişkilerden uzak durmalılar.

 

YAY: Devam eden ilişkiler, bu hafta itibari ile nişan ve evliliğe doğru gelişme gösterebilir. Yeni evliler dikkat, aileye yeni bireyler gelebilir. Kalbi boş Yaylar; aşk uzaklardan gelmek üzere. Dolunay size öncelikle maddi olanaklar getirebilir. Yeni bir ev kurmak, düğün yapmak için bir hayli harcama gerektiriyor. Bu harcamalara ‘taze kan’ elinizin altında olacak, elbette aşktan gözleriniz kamaşmaz da, görüp almasını bilirseniz.

 

OĞLAK: Âşık Oğlaklar, ilişkiniz ciddi bir boyut kazanabilir. Evli olanlar için, dolunayın oluşması ve yeni şartlar gezegeniyle buluşması nedeniyle eskimiş sorunlar su yüzüne çıkabilir.  Bir türlü aşamadığınız durumları da bu güçlü gökyüzü yardımıyla aşabileceksiniz. Kalbi boş Oğlaklara aşk ve flört, yeni tanışmaların yolu açılıyor. Bu yeni ilişki, ‘kapalı kapılar ardında’ herkesten saklı da yaşanabilir.

 

KOVA: Bu yıl aşka pek zamanınız olmadı. Ama şimdi aşk yıldızı, enerjinizi aşk alanından yansıtıyor. Bu yüzden etrafınızda hayranlarınız oluşacak. Eşi ve sevgilisi olan Kovaların artık onlarla daha çok zaman geçireceğini söyleyebiliriz. Kalbi boş olanlar, önce kendinize önem vermeli, iyice dinlenmeli, neşenizi coşturmalı, kendinizi aşka hazırlamalısınız. Sonra sevgilinin ‘göz kırpmasını’ bekleyebilirsiniz.

 

BALIK: Bu haftanın önemli konusu olan dolunay ve sizin aşk alanınızda gerçekleşiyor. Bu oluşum, evliliğinizi ve süregelen ilişkilerinizi korumaya özen göstermeniz gerektiğine işaret ediyor. Küçük tartışmaları, anlaşmazlıkları büyütmemeli, hoşgörülü yaklaşmalısınız. Kalbi boş Balıklar, hoşlanacağınız ve ilişki yaşayacağınız adaylar her an karşınıza çıkabilir. Bakımlı ve neşeli olmaya özen göstermelisiniz.

 

***  

 

Haydi bakalım… Zeynep’ten söylemesi, benden aktarması. Sıra sizde, okuyun önlemlerinizi alın. Hepinize aşk dolu haftalar…

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
3
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön