İmza: Ben

Kızıma…

 

“Sevgili Derin’ im,


İçindeki aşk nasıl başlar bilir misin? Kalbin daha hızlı çarpar, yoğunlaşırsın. İki kat artar vücudundaki kan hacmin. Toz bulutu halinde dolaşmaya başlarsın. İçinde küçük bir şey büyümeye başladıkça hareket etmeye başlar. Bu hareketleri hissettikçe katlanır içindeki aşk.

İşte sen rahmime düştüğün gün başladı bizim aşk hikayemiz. Sen benim aşk böceğimsin, aşkımdan yarattığım aşkımsın. En kıymetlimsin.”


Bu mektubun devamını okumak istiyorsanız 154 kadının geçmişleriyle, gelecekleriyle, kendileriyle, sevdikleriyle, sevmedikleriyle hesaplaştıkları mektupların bir araya gelmesiyle ortaya çıkan “İmza: Ben” kitabını satın almanız gerekecek.


Anlaşıldığı üzere kitapta benim de kızıma yazdığım mektup var. Benim için çok anlamlı. Biliyorum ki kızım için de anlamlı ama şu an bunu hissedemiyor. Kitabı elime aldığımda, yavaş yavaş bu 154 kadının mektubunu okumaya başladım.

 

İnanır mısınız, büyük bir güç ve his yumağı etrafımı sardı. Çok duygulandım, birçok mektubu ağlayarak okudum. Çok ama çok özel bu 154 kadın. Ama en özelleri bu kadınları buluşturan Banu Özkan Tozluyurt ve Esra Aylin Akalın. Kendilerine tekrar teşekkür ediyorum bu fırsatı bana verdikleri için.

 

Kitabın en büyük özelliği; telif geliri, görmeyenlerin dünyasında da minik de olsa bir ışık yakabilmek hedefiyle, bu yıl 10. Yılını kutlayan Türkiye Görme Özürlüler Kütüphanesi’ne (TÜRGÖK) bağışlanıyor. Kitabın ayrıca sesli kitap hali de görme engelliler için TÜRGÖK tarafından oluşturuldu.

 

Yaşama bir kez daha kadın gözünden bakmak, yüreğinden geçenleri anlamak isterseniz

 

“İmza: Ben” size eşsiz bir fırsat sunuyor.

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0

 • Propolis nedir? Propolisin faydaları nelerdir?
  Propolis nedir? Propolisin faydaları...

  Süresi : 01:12 İzlenme : 565

 • Senarist, yazar Meriç Demiray'la Türk dizileri ve kitaplar hakkında konuşuyoruz
  Senarist, yazar Meriç Demiray'la Türk...

  Süresi : 30:30 İzlenme : 316

 • Evde kot eskitme nasıl yapılır?
  Evde kot eskitme nasıl yapılır?

  Süresi : 00:56 İzlenme : 5195

 • Devlet Opera Balesi Çocuk Korosu ile 23 Nisan kutlaması
  Devlet Opera Balesi Çocuk Korosu ile 23...

  Süresi : 01:20 İzlenme : 340

 • "Rüya tabircilerine karşı temkinli yaklaşmak gerekli"
  "Rüya tabircilerine karşı temkinli yaklaşmak...

  Süresi : 28:09 İzlenme : 875

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön