Çarşı, engele karşı!

 

 

Beşiktaş’ın dünyaca ünlü taraftar grubu Çarşı’nın, mavi kapak kampanyası kapsamında düzenlediği ve düzenleyeceği etkinliklerden bahsedeceğim. Çarşı grubu sadece Beşiktaş konusunda değil, birçok sosyal olaya çok ince mesajlar veren ve bu mesajlarla tüm insanların sevgisini kazanan bir grup. Ben bir Beşiktaş taraftarı olarak gururla onların yaptıkları işleri izliyorum.

 

Örneğin; Beşiktaş taraftarı Ahmet Bali’nın kanser tedavisi için kampanya düzenlendi. Sosyal ağlardan da çok büyük destek alınarak, gerekli masrafları karşılanarak tedavisinde önemli bir katkıda bulundular. Ahmet kardeşimizin hayatına eskisi gibi sağlıklı bir şekilde yaşamını sürdüreceğine inanıyorum…

 

Bunun gibi pek çok olayı ciddiye alarak yapan Çarşı grubu, engelliler için de mavi kapak kampanyası ile engelleri aşarak ihtiyacı olan kardeşlerimize toplanan kapaklarla tekerlek sandalyeleri teslim ediyorlar. Çarşı bu organizasyonu defalarca tekrarlayarak bu konuda çok önemli katkılar yaptı, yapmaya da devam ediyor.

 

Ben de sadece bir kez kampanya için Beşiktaş'ın ünlü meydanına gittim. Gördüklerim gerçekten çok güzeldi. Tüm takım taraftarını böyle güzel organizasyonlarda görmek hem biz engelliler için, hem de bu işe gönül verenlere destek olacaktır.

 

Bundan sonraki buluşma 22 Nisan Pazar günü olarak belirlendi. Bunun sebebi 23 Nisan Çocuk Bayramı'ndan bir gün önce engelli çocukları sevindirmek... Hedefimiz 3 ton kapak ile 30 tekerlekli sandalye sahibine teslim ederek ihtiyacı olan çocuklara destek olmak.

 

Buradan tüm okurlarıma sesleniyorum: 22 Nisan'da büyük Kazan Meydanı'na topladığınız kapakları getiriniz. Engellilerle gönülülerin buluşacağı bu güzel buluşmaya ben de tüm kalbimle destek veriyorum. Orada olacağım için şimdiden çok heyecanlıyım. Siz de bu yazımı paylaşarak hedefimiz olan 3 ton kapağı toplamamıza destek olun. Hepinize sevgiler.

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön