Başkalarını umursamamanın yolları‏

"Başkaları hakkımda ne düşünüyor?" sorusunu sıklıkla kendinize soruyorsanız bu haberi okumalısınız! İşte insanları umursamamak için yapmanız gerekenler....

 • Kulağa zor geliyor olsa da başkalarının hakkınızda düşündüklerini umursamamanın birkaç yolu var. Sürekli başkalarının onayını beklemek yapmak istediklerimizi yapmamızı engeller ve aynı zamanda da sağlıksızdır. Birçok insan sevilmeyi ister; ancak başkaları uğruna kendi mutluluğunu feda etme noktasına gelmişseniz eğer, bu büyük bir problemdir. Siz de bu konuyla mücadele etmeye çalışıyorsanız başkalarının düşündüklerini umursamamanıza ve dikkatinizi yeniden kendinize ve hedeflerinize vermenize yardımcı olacak bu yöntemleri okumaya devam edin.

 • Herkesi memnun edemezsiniz

  Başkalarının hakkınızda düşündüklerine ne kadar değer verirseniz verin gerçek şu ki herkesi memnun edemezsiniz. Her zaman, daha iyi yapabileceğinizi hisseden ya da başkasının daha iyi bir iş çıkarttığını düşünen birileri olacaktır. Sizi eleştiren ve hakkınızda hükümler veren insanlarla daima karşılaşacaksınız. Durum ne kadar nahoş olursa olsun, aslında hiç de önemli değil, değil mi? Çevrenizdekiler bir şeyler hakkında yorumlar yapıyor diye başınıza korkunç şeyler gelmeyecek, değil mi?

 • Başkalarının düşünceleri sizin sorununuz değil

  Bir kişinin fikri, yalnızca bir fikirdir. Bir şeyi farklı bir şekilde görüyor ya da hissediyor olması sizin probleminiz değildir ve bu durum gerçeklerden bahsettiği anlamına gelmez. Çevrenizdeki insanlardan kendi yargılarınız yüzünden değişmelerini bekleyemezsiniz, değil mi?

Facebook Yorumları
Yorumlar
9
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

 • Bahçeci Tüp Bebek Cevaplıyor: Kısırlık Nedenleri Nelerdir?
  Bahçeci Tüp Bebek Cevaplıyor: Kısırlık...

  Süresi : 03:31 İzlenme : 185

 • Amerikan keratini her saça uygulanır mı?
  Amerikan keratini her saça uygulanır mı?

  Süresi : 01:33 İzlenme : 2830

 • Smear testi nedir?
  Smear testi nedir?

  Süresi : 01:56 İzlenme : 2337

 • Güle güle plastik
  Güle güle plastik

  Süresi : 00:36 İzlenme : 1527

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 4897

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön