Kadınların kaçınması gereken ilişki hataları

Eğer ilişkinizin geleceğe dair bir şansa sahip olmasını istiyorsanız bazı faktörlere engel olmalısınız.

 • Bazıları ilişkinin başında gelişir, bazıları ilerleyen zamanlarda şekillenir. Daha önceki ilişkilerinizde bu hatalara düşmüş olmak sizi endişelendirmesin. Her gün, yeni bir gündür ve taze başlangıçlar için asla geç değildir!

   

  Çok hızlı ilerlemek

  Bir ilişkinin başında düşülecek en büyük hatalardan biri çok hızlı ilerlemek olacaktır. Bir adamdan hoşlanıp hoşlanmadığınızı anlamak için kendinize zaman tanıyın. Gerçek karakteri, yeni tanıştığınızda size yansıttığından çok daha farklı olabilir. İlişkinizin doğal gelişimini engellemeyin, ne kendinizi ne de karşınızdaki insanı zorlamayın. Eğer şu an hızlı gittiğinizi fark ederseniz, hala yavaşlayıp, işleri ağırdan alabileceğinizi unutmayın.

 • Onu tüm dünyanız yapmak

  Çoğu kadın zaman zaman bu hataya düşmeye meyillidir. İşe yaramayacağını henüz öğrenmediyseniz, bir de biz söyleyelim. Kendinizi ilişkinizin içinde kaybetmek istemezsiniz. Ailenizden, arkadaşlarınızdan, hobilerinizden ödün vermemelisiniz. Birbirinizi ne kadar seviyor olursanız olun, kendi kişiliklerinize ihtiyacınız var.

 • Sosyal medya üzerinden taciz etmek

  Sevgiliniz sizi sinirlendirecek bir şey yaptı ve yaptığı şeyi, sizi ne kadar sinirlendirdiğini / kırdığını herkesin bilmesini istiyorsunuz. Bunu yapmayın, hiç de iyi bir fikir değil! Bu durum o an sizi rahatlatabilir ama barıştıktan sonra pişmanlık duyacaksınızdır. Bu saldırı sadece onun hislerini incitmez, ilişkinizi de negatif bir ışığa boyar.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Adet dönemiyle ilgili ilginç gerçekler
  Adet dönemiyle ilgili ilginç gerçekler

  Süresi : 01:41 İzlenme : 5785

 • Kendin yap köşesi: Otantik duvar süsü yapımı
  Kendin yap köşesi: Otantik duvar süsü yapımı

  Süresi : 05:02 İzlenme : 3980

 • Muzun bilinmeyen 10 faydası
  Muzun bilinmeyen 10 faydası

  Süresi : 01:29 İzlenme : 3936

 • Bebek nasıl uyutulur?
  Bebek nasıl uyutulur?

  Süresi : 07:29 İzlenme : 10734

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön