Çiftleri birbirine bağlayan küçük ayrıntılar...

İlişkinizin uzun ve mutlu sürmesi için yapılacak pek çok şey vardır. İşte size birkaç öneri...

 • 1- Komik anılarınızı canlı tutun

  İlişkilerinde kahkahayı eksik etmeyen çiftler “eski güzel günleri” unutmayan çiftler daha sağlıklı ve güçlü bir bağ kurar. İnsanlar aynı şeye kahkaha atabiliyorlarsa, birbirlerinin görüşlerine de önem verirler. Başkalarının anlamadığı, sadece iki kişi arasında olan espri konuları, ilişkiyi güçlendirir.

 • 2- Eşinizle spor yapın 

  Eşinizle spor yaparak, bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Hem daha formda olursunuz hem de seks hayatınız daha güzel olur. Birlikte spor yapan çiftlerin % 94’ü, bu durumun ilişkilerine iyi geldiğini söylemektedir. Birbirinizi motive edersiniz ve birlikte bisiklete binmek ya da yürüyüşe çıkmak heyecan verici olabilir.

 • 3- Birbirinizin başarılarını taktir edin 

  Eşiniz iş yerinde bir başarı elde ettiğinde ona gülümseyerek, gurur duyduğunuzu söylüyor musunuz? Heyecan verici durumlarda gösterdiğiniz tepkiler, kriz durumundaki tepkileriniz kadar önemlidir. Zor zamanlarda verdiğiniz tepkiler aslında ilişkinize çok da katkı sağlamaz. Onun başarısı ile yapacağınız bir kutlama, egosuna iyi gelecek, kendisini iyi hissedecektir.

Facebook Yorumları
Yorumlar
3
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  12 Temmuz 2019 Cuma 16:09

  11

  Cevapla
 •  
  14 Aralık 2018 Cuma 21:08

  bayanların sıkıntılı günler,nde nasıl huzurlu kalmaları gerktiğini öğrenmeleri hususunu davranışlarını nasıl kontrol etmesi gerektiğini öğrenmesi önce kendilerine varsa çocuklarına ana babalarına kardeş elti görümce kaynana arkadaş komşu ile nasıl geçinmesi gerektiğini öğrenmesi huzur bozmaması gerektiğini erkeklerin ise o dönemlerini takip edebilirlerse çünkü bayanlar olmadan önce sıkıntıları huzur bozucu davranışları başlar bayanlara nasıl davranmaları gerektiği konularında aile bakanlığı öğretici yayınlar yapmalı kişi ve aile sağlığı toplumsal huzur ve sağlığı için önemli

  Cevapla
 •  
  14 Aralık 2018 Cuma 21:01

  fsdfgvdsgfs

  Cevapla

 • Uykusuzluğa basit çözümler!
  Uykusuzluğa basit çözümler!

  Süresi : 05:25 İzlenme : 10221

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

 • Kol sarkmalarına karşı egzersiz
  Kol sarkmalarına karşı egzersiz

  Süresi : 02:09 İzlenme : 3128

 • Sezaryen mi normal doğum mu?
  Sezaryen mi normal doğum mu?

  Süresi : 01:53 İzlenme : 14383

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön