Holografik trend nedir?

Fütürizm esintileri her yerde olduğu gibi makyaj trendlerinde de kendini gösteriyor. Teknoloji çağını aşıp uzay çağına girdiğimizin söylendiği son dönemde moda da bu değişimden payına düşeni alıyor.

 • Bilim-kurgu ilhamıyla üretilen ürünlerle sokakta rol çalmanız çok olası. Parlak ve ışıltılı bir ten makyajı, sedefli rujlar ve holgrafik gözler son dönemin en gözdeleri arasında. Siz de bu trendi takip ederek kendinizi uzay gemisinde hissedebilirsiniz.  

 • Holografik makyaj ışığa göre renk değiştiren ve kendinden sedefli ürünlerle uygulaması da oldukça kolay olan bir makyaj. Sedefli olduğundan makyaj yaparken yaptığınız küçük kusurları göstermeyen, hata kaldırabilen bir tarz. Günlük uygulamalarda çok yoğun ve ağır bir etki yaratmaması için yalnızca gözlerde ya da yalnızca dudaklarda kullanarak minimalist bir görünüm oluşturmanız mümkün. Gece hayatında ise daha özgürce uygulayabileceğiniz bir makyaj türü olduğu aşikar. Hatta öyle ki eğer eğlence mekanlarında vakit geçirmeyi seviyorsanız mekanların ışıklarıyla parıl parıl parlamamanız mümkün değil.

   

   

 • Dudaklar ve gözler dışında da aydınlatıcı olarak kullanabileceğiniz holografik ürünler mevcut. Hatta basit bir ten makyajı, çok sade gözler ve hafif dudaklar ile yalnızca aydınlatıcı olarak uyguladığınız sedefli ürünler zamanın ötesinde bir izlenim uyandırabilir.

   

   

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön