Günlük burç yorumları! (6 Ağustos 2019 Salı)

6 Ağustos salı günlük burçları Rümeysa Ergüden tarafından kaleme alındı. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

  • Terazi’deki Ay Oğlak’taki Plüton ile açıda. Bu kare, engellemeler, savurganlık ve kontrol edilemezliğin eşlik ettiği aşırı ruh hali değişikliklerine neden olabilir. Terazi’deki Ay Aslan’daki Mars ile açıda. Bu bize güçlü bir irade, cesaret ve maceracı bir ruh verir. Terazi’deki Ay Yengeç’teki Merkür ile açıda. Ciddi kararlar dikkatlice düşünülmeli. Düşünceler değişkendir; gerçeklerden sapmıştır.

  • KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Başkalarına ayak uyduramazsanız ve beklediğinizden daha az dayanıklılığa sahipseniz, önemli değil. Vücudunuzdaki sinyalleri dinleyip kendinizi çok fazla zorlamak yerine kısa bir dinlenme daha iyidir.

  • BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Miras ya da yatırımla ilgili eski bir belge ortaya çıkabilir, buradan güzel bir haber alabilirsiniz. Bilgisayarda problemler olabilir. Aman çalışmalarınızı yedeklemeyi unutmayın.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön