Günlük burç yorumları! (3 Eylül 2019 Salı)

3 Eylül salı günlük burçları Rümeysa Ergüden tarafından kaleme alındı. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

  • Ay Akrep’e giriyor. Ay Akrep burcuna girdiğinde çok fazla enerji öne çıkıyor. Tutku ve duygusallık ön planda olacak. Yeni görüşler ve deneyimler kazanabilirsiniz ve bu dönemde ciddi ve önemli değişikliklerle kolayca baş edebilirsiniz. Akrep’teki Ay Boğa’daki Uranüs’le kare açı yapıyor. Bu ne demek? Değişken duygudurum dalgalanmaları problem yaratabilir. Sevgi ile ilgili olarak bireysellik, trajik ve dramatik durumlara yol açabilecek saf duygusallık veya kısıtlama duygusunu ortaya çıkarır. Başak’taki Merkür ve Mars bize sürprizler hazırlayacak. Kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Çeşitli konular hakkında konuşmayı seviyorsunuz ama dinlemeyi ihmal edip bir konudan diğerine aşırı derecede acele atlıyorsunuz. İki kez düşünün, bir kez hareket edin. Çok çabuk öfkelenebileceğiniz, engellenmiş hissedeceğiniz, fazla duyarlı olacağınız anlar olabilir. Bu nedenle yanılmış olabileceğinizi hesaba katarak sakin davranmaya çalışın.

  • KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Problemleri para ile çözmeye çalışmak genelde işe yaramaz. Ama bu sefer yeni bilgisayar, alet edavat gibi projenizde ihtiyaç duyduğunuz yeni ekipmanları almak size zaman kazandıracak.

  • BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Bugün pek kendinizde değilsiniz. Alışverişe çıkmak veya online mağazalarda dolanmak için hiç de iyi bir gün değil. İlgili ilgisiz, ihtiyacınız olmasa da önünüze gelen her şeyi almak isteyeceksiniz. 
Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön