Günlük burç yorumları! (3 Ağustos 2019 Cumartesi)

3 Ağustos Cumartesi günlük burçları Rümeysa Ergüden tarafından kaleme alındı. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

  • Başak’taki Ay Boğa’daki Uranüs’le açıda. Ay ve Uranüs arasındaki açı, yüksek farkındalık, ikna gücü, akılda ve gerçeklikte iddialı yapılar sunar. Yeni yollar keşfediliyor; yeni yöntemler test ediliyor. Kariyer düzeyinde gelişimler görebilirsiniz. Ay ve Jüpiter arasındaki kare açı, hukuk makamlarında bazı sıkıntılara neden olabilir. Savurganlığa eğilim verebilir. Aşkla ilgili konularda çatışmalar ve dezavantajlar gösterilebilir. Bu ayrılık ve yabancılaşmaya yol açabilir. Safra ve karaciğerde alışılmadık bir zayıflık görülebilir.

  • KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    İlişkiniz şu anda çok uyumlu. Eşiniz çok sadık ve tatlı. Temel olarak, şikayet etmek için hiçbir neden yok. Öyle olsa bile, siz ve eşiniz birbirinden ayrılamaz olmanıza rağmen, kendinizi eksik hissedebilirsiniz. 

  • BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Şu an bir arkadaşınızdan aldığınız sıra dışı bilgilerin bir sonucu olarak, manevi inançlarınızdaki veya değer sisteminizi sorgulayabilirsiniz. Söyleyeceği bazı şeyler size abartı ve uzak gelse de bazı noktalarda ona hak vereceksiniz.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön