Günlük burç yorumları! (27 Eylül 2019 Cuma)

27 Eylül cuma burçları Rümeysa Ergüden tarafından kaleme alındı. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

  • Başak’taki Ay Oğlak’taki Satürn’le açı yapıyor. Bu bize sorumluluk ve organizasyon yeteneği sunar. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için tüm enerjisini kullanabilirsiniz. Hedeflerinizle yüzleşiyorsunuz ve aklınız coşku ve niyetinizden ilham alıyor. Bu koşullar kariyeriniz için çok yararlı olacak. Başak’taki Ay, Yay’daki Jüpiter’le açıda. Bu durum, hukuk makamlarına bazı sıkıntılara neden olabilir. Abartılı olma eğilimini ortaya koymaktadır. Aşkla ilgili konularda çatışmalar ve dezavantajlar gösterilebilir. Bu ayrılık ve yabancılaşmaya yol açabilir. Safra ve karaciğeriniz alışılmadık bir zayıflık gösterebilir.

  • KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

    Sezginiz son zamanlarda çok keskindi ve size yakın birinin bir kırılma noktasına yaklaştığını algıladınız. Yani bugün ani bir duygusal patlama sizi şaşırtmayacak. Bu kişi için mümkün olduğunca orada olmaya çalışın ve onunla konuşarak zaman geçirin.

  • BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

    Uzun zamandır beklediğiniz bir cevap bugün gelebilir ancak alışılmadık bir biçimde gelecek. Ve bu cevap tam olarak umduğunuz cevap olmasa da son derece olumlu olacak.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön