Günlük burç yorumları! (16 Ekim 2019 Çarşamba)

16 Ekim çarşamba burçları Rümeysa Ergüden tarafından kaleme alındı. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

  • Boğa’daki Ay, Akrep’teki Merkür’le açıda. Bugün manevi hediyeler alabileceğiniz bir gün, ancak ciddi kararlar dikkatlice düşünülmelidir. Düşünceler değişkendir ve gerçeklerden sapmıştır. Zorluklar değişkenlik izlenimini artırabilir. Boğa’daki Ay Oğlak’taki Plüton’la 120 derecelik bir açıda. Duygusal düzeyde hassas bir ruh hali içindesiniz. Bu ne demek? Sizi konfor alanınızdan çıkaran, yeni sınırlara götüren ve değişimin yeni boyutlarına işaret eden duygusal bir yolculuk: Kariyerde yeni yönler, yer değişikliği, ancak aynı zamanda kontrol edilemeyen faktörlere işaret eder. 

  • KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

    Bugün biraz kitapların dünyasına gömülmek iyi gelebilir. En çok satanlar rafındaki bazı kitaplara bakmak ya da kısa bir hikaye okumak bile size gerçek hayattaki bir sorununuzun nasıl çözüleceği hakkında yepyeni bir fikir verebilir.

  • BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

    Arkadaşlarınızdan biri bazı ilişki sorunları yaşıyor ve bu durum sizin dostluğunuzu biraz fazla etkiliyor. Yanınızdayken dikkatleri dağınık ve sadece kendilerinden bahsetmek istiyorlar.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön