Günlük burç yorumları! (16 Ağustos 2019 Cuma)

16 Ağustos cuma günlük burçları Rümeysa Ergüden tarafından kaleme alındı. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

  • Kova’daki Ay Aslan’daki Mars ile çatışacak. Bu muhalefet tartışmalara ve acele davranışlara neden olabilir. Cinsiyetler arasında bir sıkıntı olması beklenebilir. Savurganlık ve harcama eğilimi görülebilir. Bugün kaprisli, tedirgin ve belki de tutkulu olmak gibi özelliklere sahip. Bugün Ay Balık burcuna girecek ve bu yüzden yaratıcı yeteneklerimiz tekrar uyanacak. Ay, Balık burcuna girdiğinde rüya gibi, yaratıcı ve süslü hissedersiniz. Hayal gücünüz güçlü ve gerçeklikten zayıf bir çağrı var. Daha çok ruhsal deneyimlere ihtiyaç duyacağımız bir gün olacak. 

  • KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Bugün açmayı denediğiniz kapı kolu açılmazsa zorlamayın. Zorlarsanız, sadece kıracaksınız. Belki başka bir kapı denemelisiniz. Eğer işler düzgün bir şekilde akacak olsa, muhtemelen o kapı açılırdı.

  • BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Aklınızı bugün duygularınızla birleştirmeye çalışın. Güçlü ama derinden bir gücün sizi yavaşça yoldan çekmesi muhtemeldir. Tüm iç sesiniz ve duygularınızın size rehber olmasına izin verin.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön