Günlük burç yorumları! (15 Ekim 2019 Salı)

15 Ekim salı burçları Rümeysa Ergüden tarafından kaleme alındı. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

  • Boğa’daki Ay Uranüs’le beraber olacak. Bu açı içsel denge ve rasyonellik eksikliği gösterebilir. Belki de tuhaf alışkanlıklar ortaya çıkabilir.  Boğa’daki Ay Akrep’teki Venüs’le açıda. Davranışlarınız şu anda baskın, duygusal ve tutkulu. Aşkla ilgili konularda yasaklar ve gerginlikler görülebilir. Bazı aile problemleri ortaya çıkabilir. Bu enerjinin eksikliği hastalıklara, özellikle de jinekolojik hastalıklara karşı artan duyarlılığa neden olur.  Boğa’daki Ay, Oğlak’taki Satürn’le açı yapıyor. Bu bize sorumluluk ve organizasyon yeteneği sunar. Hedeflerinizle yüzleşiyorsunuz ve aklınız coşkunuzdan ilham alıyor. Bu koşullar kariyeriniz için yararlı olacak. 

  • KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

    İşyerinizde yapılan bir toplantı, insanların nasıl iletişim kurdukları ya da daha doğrusu iletişim kurmamaları ile ilgili gerçek bir problemi ortaya çıkaracaktır. İnsanların temel sorunu tartışmak için ortak bir dil kullanmadıkları çok açık görülecek.

  • BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

    Hayallerinizin olması, onların gerçek hayatınızı etkileyemeyecekleri anlamına gelmez. Bazen, bilinçaltınız takip etmesi için bir harita çizmenize ihtiyaç duyar. 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön