Ebeveynlerin de seks yapabilmesinin 7 yolu

Ebeveyn olduktan sonra da seks yapabilmenin 7 yolu...

 • Çocuk sahibi olmanın en karmaşık yönlerinden birisi, seks yapabilmek için zaman ve fırsat bulabilmek. Canınızın seks isteyeceği günler geçti gitti artık. Fırsatınız olursa eğer, yaparsınız. Çocuklu olunca böyle.

 • Çocuklar, muhtemelen kendilerini ilgilendirmeyen bir şeyler olduğunda alarm veren sensörlerle donatılmışlar: Önemli telefon görüşmeleri, evrak işleri vs. Onlar yalnızca bilirler. Bazen öyle bir anda kapıyı çalarlar ki her zaman her şeyin farkında olduklarını düşünürsünüz. Bu, farkında olmadan sahip oldukları ve kullandıkları bir beceridir.

   

  Bu durum, ilişkinizde potansiyel yıkıcı etkilere sebep olabilir. Bununla mücadele edebilmeniz için işte size ilişkinizin, küçük oyunbozanların kurbanı haline gelmesini önleyecek birkaç yol:

 • 1- Beklentilerinizi düşürün

  Bu durumu kabullenmeniz şart. Eskiler derler ki uzun ve mutlu bir evliliğin sırrı düşük beklentilerdir. Kesinlikle doğru. Özellikle küçük, yardıma muhtaç kimselerin, bitmek bilmeyen ihtiyaçları ile uğraşılan uzun bir günün sonunda, hiçbir ebeveynin doyurucu bir seks için enerjisi kalmaz. Bağıra çağıra sevişmeler artık yerini fısıldaşmalara, yastıklarda boğulmalara ve yorganla örtünmelere bırakır. İç çamaşırını çıkartabilmek bile artık başarı sayılır. Bu yüzden, sınırlı miktarda ön sevişmeyle yetinebilmeli, hızlı olabilmelisiniz. İkinizi de anne sütünde boğmaya çalışan vücudunuzun cinsel isteğinizi gece yarısı atıştırmalığı olarak algılamasını görmezlikten gelmelisiniz.

Facebook Yorumları
Yorumlar
2
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

 • Doğumda hormonlar nasıl çalışır?
  Doğumda hormonlar nasıl çalışır?

  Süresi : 04:26 İzlenme : 4785

 • Tuhaf Google aramaları
  Tuhaf Google aramaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 2084

 • Karın, bacak, kalça sıkılaştırıcı egzersiz
  Karın, bacak, kalça sıkılaştırıcı egzersiz

  Süresi : 03:29 İzlenme : 17350

 • Adet dönemiyle ilgili ilginç gerçekler
  Adet dönemiyle ilgili ilginç gerçekler

  Süresi : 01:41 İzlenme : 5785

 • Kendin yap köşesi: Otantik duvar süsü yapımı
  Kendin yap köşesi: Otantik duvar süsü yapımı

  Süresi : 05:02 İzlenme : 3980

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön