Bu konular hakkında kendinizi suçlamayın!

Sizi siz yapan şeylerden utanmamalı onları kucaklamalısınız!

 • İşiniz için

  Eğer çalıştığınız işte hak ettiğiniz maaşı almadığınızı düşünüyorsanız bu işi seçtiğiniz için kendinizi suçlamaya daha eğilimli olabilirsiniz. Şu anki işinizden daha iyi yerleri hak ettiğinizi düşünüyor olabilir, hatta kendinizi daha iyi konumda olan arkadaşlarınızla kıyaslarken bulabilirsiniz. Fakat işinizden memnunsanız, maaşınızı o kadar da önemsememeli ve olduğunuz yerle gurur duymalısınız.

 • Yapamadıklarınız için

  Bazı konularda daha zayıf olduğunuzu fark ettiğiniz anda kendinizi suçlamaya başlarsınız. Fakat unutmamalısınız ki herkesin güçlü ve zayıf yönleri vardır. Bu yüzden bir konu hakkında başarısız olmanız sizi düşündüğünüz gibi beceriksiz yapmaz.

 • Kendinize zaman ayırmak istediğiniz için

  Günümüz dünyasındaki yoğunluk içinde kendinize zaman ayırmak isteseniz de buna zaman bulmanız zor olabilir. Hatta bazen yalnız zaman geçirmek istediğiniz için kendinizi kötü bir eş, ebeveyn veya arkadaş ilan edebilirsiniz. Fakat unutmamalısınız ki herkesin kendi kendine kalmaya ve başkaları için endişelenmeden zaman geçirmeye ihtiyacı vardır. Bu yüzden hayatınıza kısa bir mola verdiğinizde kendinizi suçlamamalısınız.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Evde oda parfümü yapımı
  Evde oda parfümü yapımı

  Süresi : 00:23 İzlenme : 1691

 • Rüyalar hakkında bilinmeyenler
  Rüyalar hakkında bilinmeyenler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 4172

 • Oje sağlığa zararlı mı?
  Oje sağlığa zararlı mı?

  Süresi : İzlenme : 5376

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön