Sezgileri en güçlü olan burçlar

Bazı insanlar güçlü sezgilerle doğar. Özellikle aşağıda bahsedeceğimiz üç burcun sezgileri diğerlerinden çok daha güçlüdür. Listede sizin de burcunuz var mı? Görmek için yazımızı okumaya devam edin.

 • Akrep Burcu: İçgüdüleriniz öyle güçlüdür ki sanki ikinci sesiniz gibi sürekli size yol gösterir. Diğer insanları okuyabilme ve gerçek niyetlerini keşfetme konusunda hatrı sayılır bir yeteneğiniz var. Kişi kendinden bilir işi misali merhametsiz bir yapıya sahip olmanız başka insanlara da temkinli yaklaşmanıza neden oluyor. Ne var ki son derece güçlü olan sezgileriniz insanların karakterlerini çabucak çözmenizi sağlıyor. Aynı zamanda sizinle sahte arkadaşlık edenleri anlama konusunda diğer insanlardan daha başarılısınız. İnsanların gerçek yüzlerini çabucak anlama konusunda çok iyi olduğunuz için ayaklı yalan dedektörü gibisiniz. Sizi kandırmak çok zor.

 • Yay Burcu: Kendi mevzularınıza kafa yorup, üzerinde çok düşündüğünüz sürece son derece sezgisel olabiliyorsunuz. Genellikle doğru kararı veremeyeceğinizi düşünüyorsunuz ama eğer bir konuda tek başınıza kalıp uzun uzun düşünme fırsatınız olursa içgüdüleriniz size doğru yolu gösterecektir. Bir konuda karar verdiğinizde ertesi gün salim kafayla uyanıp önünüzü net bir şekilde görebilirsiniz. Böyle güçlü sezgi yetenekleriniz olsa da pek bu sezgileri kullanmayıp doğanız gereği risk almayı tercih ediyorsunuz. Bazen sezgileriniz size akışına bırakmanın en iyisi olduğunu söyler, bu da sizin için zaten en kolayı.

 • Balık Burcu: Bir Balık burcu olarak son derece sezgisel ve entelektüelsiniz. Her zaman son derece düşünceli bir insansınız. Tanıştığınız herkesle manevi bir bağınız olduğunu hissediyorsunuz. Hissettiğiniz bu manevi size tanıştığınız insanlarla ilgili çok fazla şey anlatıyor. Balık burçları her zaman açık fikirlidirler ve mantıklarından ziyade kalplerini dinlemeyi tercih ederler. Çünkü sezgileriniz direk kalbinizden gelir. Kalbiniz en büyük gücünüz bu nedenle ona her zaman güvenebileceğinizi bilirsiniz.

Facebook Yorumları
Yorumlar
6
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  30 Aralık 2019 Pazartesi 20:51

  orada oğlak da olması gerekiyor

  Cevapla
 •  
  11 Nisan 2019 Perşembe 22:48

  akrep burcu 1 numarada ve aynen öyle :)

  Cevapla
 •  
  28 Ocak 2019 Pazartesi 16:40

  YAY BURCUYUM 6.HİSSİM ACAYİP KUVVETLİDİR ;)

  Cevapla
 •  
  28 Ocak 2019 Pazartesi 09:19

  ikizler?? eksik olmuşş

  Cevapla
 •  
  26 Nisan 2018 Perşembe 18:23

  hani kova?

  Cevapla
 •  
  24 Aralık 2018 Pazartesi 15:49

  çok haklısın kardeşim


hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön