2018 yılında Koç burcunu neler bekliyor?

Hande Kazanova, 2018 yılı Koç burcu yorumunu yazdı.

 • Sevgili Koçlar, 2018 yılında kariyer ve iş temalarına odaklanacaksınız. Amaçlarınızı yeniden planlayacak ve kariyerinize en iyi şekilde hizmet edeceksiniz. Eğer bu dönemde disiplinli, istikrarlı ve kararlı bilgilerle yolunuzda ilerlerseniz, kariyerinizde gerçek başarılara ulaşabilirsiniz.

   

  Bir yandan da bu yıl başkalarının kaynaklarından en güzel şekilde faydalanabilirsiniz. Parasal konularda şans sizden yana! Maddi alanlarda, kredi, faiz, vergi, muhasebe alanlarınızda fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bu süreçte beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı iyiye doğru değiştirecek etkiler göreceksiniz. Bu sene birikimlerinizi, ortak kazanımlarınızı etkili bir şekilde değerlendirmelisiniz.

   

 • İş – Para - Kariyer

  Uranüs 15 mayısta para alanınıza geçiyor. Bu dönem sonrasında Kasım ayına kadar paraya bakış açınız değişebilir, ani kazançlar yakalayabilir ama aynı zamanda ani para çıktıları yaşayabilirsiniz. Hiç beklenmedik yerlerden elinize para geçebilir.

   

  Mart sonu doğumlu bir Koç’sanız (20-30 Mart) yılın ilk aylarından itibaren Satürn'den alacağınız ters açılarla, hayatın sizi desteklemediğini düşünebilir, bazı işlerinizde sorunlar ve sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Otorite figürleriyle anlaşmanız kolay olmayacak. Bu dönemde sorumluluklar size ağır yük olarak görünebilir ve siz de bu sorumluluklarınızdan kaçmak isteyebilirsiniz.

   

  17 ocakta gerçekleşen Yeniay, iş ve kariyer alanlarınızda yapmak istediğiniz, adım atmak istediğiniz işlerinizi başlatmak için uygun bir zaman. Yeni girişimler ve iş fırsatları için bu Yeniay zamanı adımlar atmayı unutmayın. Bu döngüde atacağınız adımlar uzun soluklu ve kalıcı olabilir. 15 şubatta oluşan Parçalı Güneş Tutulması, işten elde edilen gelirlerinizde hızlı ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Önemli adımlarınızda aradığınız esnekliği bulacak, farklı düşüncelerinizi hayatınıza dahil edebileceksiniz.

 • 09 mart itibarıyla Jüpiter geriliyor. Ortak parasal işlerinizde bu tarih sonrasında işler yavaş ilerleyebilir. Bazı engeller, ertelenmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde yolunda gitmeyen size zorluk çıkaran konuları farketmek önemli olsun. 31 Mart ve üç haftalık dönemde parasal getirileriniz yüksek olabilir. Paranızı, elde ettiklerinizi zenginleştirmek ve korumak bu dönemde önemli olabilir. Parasal işlerinizde doğru ilişkiler içine gireceksiniz.

   

  Nisan ayı girişimleriniz, önemli adımlarınız konusunda sizi destekleyecek sevgili Koçlar. Uğraşılarınız ve mücadeleleriniz bitmiş değil. Kendinizi zorlayarak bile olsa doğru düşünerek atılacak adımlar sizi olası zorluklardan koruyabilir. 16 nisanda oluşan Yeniay ile beraber planlarınızı, girişimlerinizi uygulamaya başlayabilirsiniz. Bu Yeniay sizin için önemli sevgili Koçlar. Önünüzdeki dönemin konularını bu yeniayla beraber başlatıyorsunuz, doğru başlangıçlar işlerinizin kolay ve hızlı ilerlemesini sağlar. Bu yüzden önemli girişimlerinizi bu yeniaya denk getirin. Mayıs ayında parasal konular ve girişimleriniz önem kazanırken, mayısın ortalarına kadar kariyer mücadelelerinizin devam ettiğini göreceksiniz sevgili Koçlar. 15 mayıstaki Yeniay, parasal başlangıç ve kararlarınızı uygulamak için biçilmiş kaftan.

   

  28 haziranda oluşan Dolunay, kariyerinizde ve iş hayatınızda önemli duygusal sonuçları karşınıza getirecek. Bu dönemde sorumluluklarınızı göz ardı etmeyin. 14 temmuzda işinizde kuracağınız güçlü bağlar sayesinde kalıcı adımlar atabileceksiniz. Yine 22 temmuz iş ve hizmet hayatınızda şansınızın yüksek olacağı tarihlerden.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön