Akrep erkeğine aşık olmak için 5 neden

Akrebin zehri bir kere kalbinizi yaktı mı kurtuluş yok. Bir akrebe neden teslim olduğunuzu çok iyi biliyoruz.

Akrep erkeğine aşık olmak için 5 neden

Tutkularının ünü dağları aşan akrep burcu erkeği sizi kendine meftun etmiş olabilir. Eğer niye diye kendinize soruyorsaniz işte sebepleri

 

Arzuludur

Akrep burcu erkeği ne istediğini çok iyi bilir. Bir şeyi istiyorsa istediği şeyle arasına girebilecek her şey teferruattır. Arzusunu yerine getirmek onun için bir hayat amacı haline gelebilir. Eğer sizi istediyse buna değeceğinizden emindir.

 

Hayattan zevk almasını bilir

Yaşamak onun işidir. Beraberken zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız. Her şey peri masallarındaki gibi akar gider. Yaşamaktan keyif alması sizin de hayat enerjinizi yükseltecektir.

 

Gizemli bir çekiciliği vardır

Uzaktan gördüğünüzde “şu gelen yar olaydı” dedirtir. Gizemli havası uyandırdığı merakla sizi kendisine çeker. Ne sever, ne yapar hep merak edersiniz. Ne kadar konuşsa da asla basit ipuçlarını size teslim etmez. Gizemini her daim korur.

 

Kolay kolay değişmez

İlişkilerde zaman geçtikçe her şey değişir lakin akrep erkeğine bir ilişki sonunda “sen çok değiştin” asla diyemezsiniz. Gizemli çekiciliği sizi kendisine öyle aşık etmiştir ki aslında olanı siz görememişsinizdir. Ama akrep burcu değişmemiştir o hep aynıdır.

 

Mutlu etmeye bayılır

Akrep burcu erkeği size aşık oldu mu hayat amacı artık sizi mutlu etmektir. Bu amacı gerçekleştirmek için elinden geleni ardına koymaz. Yaratıcılığı sayesinde her seferinde sizi mutlu etmeyi de başaracaktır.

 

Diğer burçlardaki durumu öğrenmek için tıklayın

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
3
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  10 Ekim 2019 Perşembe 15:31

  ben de akrebim

  Cevapla
 •  
  09 Ekim 2019 Çarşamba 18:54

  Akrep olsun çamurdan olsun, benimki cidden böyle :)

  Cevapla
 •  
  04 Ekim 2019 Cuma 14:37

  Hmm güzel.

  Cevapla

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön