Boğa burcu erkeği nasıl bir sevgilidir?

Bahar aylarının asi ve inatçı çocukları olan Boğa burçlarına olan aşkınızın birçok sebebi var!

Boğa burcu erkeğine aşık olmak için 5 neden

Boğa burcu erkeği çalışkandır

Eğer Zodyak kuşağında bir “Arı Burcu” olsaydı boğa erkekleri bu burca dahil olurlardı. İşkolik seviyesine kaçmadan işlerini yerli yerinde ve zamanında yapmaları, yaptıkları işleri sevmelerine neden olur. Hangi işe girerse girsin kendine bir yer bulur. Bu da Boğa burcu erkeği için ‘keşke sevgilisi değil de patronu olsaydım’ demenize neden olabilir.

 

 

Boğa burcu erkeği sorumluluklarını bilir

Yapması gereken işleri günü gününe, saati saatine yerine getirir. Bir kadın olarak gelecek planları kurduğunuz adamın bu kadar sorumluluk sahibi olduğuna şahit olmak ise, ‘işte çocuklarımın babasını buldum’ demenize neden olabilir.

 

 

Boğa burcu erkeği dostluğa ve arkadaşlığa önem verir

Dışarıdan çok sosyal ve kolay arkadaş edinebilen biri olarak görünse de aslında kapalı bir kutudur. Zor arkadaş edinir fakat birini arkadaş olarak gördüğü zaman ona karşı çok tutkun olur. Sizin dostlarınız ve arkadaşlarınızla da çok iyi anlaşabileceğini fark ettiğinizde birden gönlünüzün efendisi olur.

 

Boğa burcu erkeği olgundur

Yaşı kaç olursa olsun boğa burcu erkeği her zaman yaşından daha olgun davranır. Erken büyür ve bu da ona kendine has bir ağırlık katar. Nerede nasıl oturması kalkması gerektiğini, nerede ne konuşması gerektiğini çok iyi bilir ve hayattaki dengeleri oldukça sağlam kurar. Her ortama rahatça girebilir.

 

 

Boğa burcu erkeği ev hayatına önem verir

Ev hayatını ve konforu çok sever. Evde vakit geçirmeye bayılır. Dışarıda sosyalleşmektense evde bir kadeh şarap eşliğinde sizinle sohbet etmeyi tercih eder. Böylece de gönlümüzü fetheder. Dışarıda takılmak yerine arkadaşlarını eve çağırıp evde kutu oyunları ya da pc oyunları oynamayı tercih edecektir.

 

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
2
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön