Kelimeler kifayetsiz...

Herkese merhaba. Bildiğiniz gibi geçen cumartesi günü yine ülkemiz terörün hedefi haline geldi. İnsanlıktan çıkanlar bu kez bir sokak düğününü hedef aldı. Artık ne denir bilemiyorum, kelimeler kifayetsiz kalıyor… Bir yazar olarak bu olayın önemli bir ayrıntısına köşemde yer vermek istedim.

 

O ayrıntı şu; maalesef terör saldırılarında artık zihinsel engelliler canlı bomba olarak kullanılmaya başlandı. Birleşmiş Milletler’in araştırmasına göre de, bu tür eylemlerde zihinsel engelli çocuklar kullanılıyor, çocuklar kendilerini korumasız hissettiği anda terör örgütlerinin eline geçiyorlar.

 

Bunun ne din ile ne de insanlık anlamında hiçbir şekilde izahı yok, üzüldüğüm nokta bu olaylar karşısında kınama mesajı ile olayları değerlendirmem. Hakikatten bu beni inanılmaz etkiliyor. Bu saldırıda yine onlarca can yok olup gitti, belki en mutlu günleri olacaktı gelin ile damadın ama çoğu çocuk, 52 vatandaşımız hayatını kaybetti.

 

Ülkemiz bu zor zamanlarda birlik ve beraberlik içinde olmalıdır. Özellikle 15 Temmuz kalkışmasından sonraki durum beni umutlandırdı… Burası Atatürk’ün kurduğu şanlı Türkiye Cumhuriyeti, kimsenin bu güzel ülkeme zarar vermesini istemiyorum.

 

Herkese engelsiz bir hafta diliyorum…

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Evde oda parfümü yapımı
  Evde oda parfümü yapımı

  Süresi : 00:23 İzlenme : 1691

 • Rüyalar hakkında bilinmeyenler
  Rüyalar hakkında bilinmeyenler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 4172

 • Oje sağlığa zararlı mı?
  Oje sağlığa zararlı mı?

  Süresi : İzlenme : 5376

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön