Beşiktaşlıyız

Merhaba, sizlere bu hafta engellilere yönelik çok güzel bir etkinlikten bahsedeceğim. Artık bildiğiniz gibi Beşiktaş takımına gönül veren biriyim ve bu camiada olduğum için çok gururluyum. Sadece bir takım değildir Beşiktaş, bir ailedir ve bu aile birçok özveride bulunarak çeşitli organizasyonlar düzenliyor. Özellikle engelli kardeşlerimize yılda birkaç kez düzenlediği kampanyalarla adından söz ettiriyor. Bunlardan en önemlisi 1903 Karakartallar Derneği. Dernek Başkanı Cengiz Sarıkaya ve ekibinin geçen hafta düzenlediği etkinlik ile engelli çocuklarımız çok güzel vakit geçirdiler.Konu ile ilgili yasadikca.com'un haberi şöyle:

 

1903 BJK Karakartallar Derneği, engelli çocuklar için bahar şenliği düzenledi. Dernek Başkanı Cengiz Sarıkaya, "Hem Beşiktaşlılığı yayma amacıyla hem de topluma faydalı olma amacıyla böyle organizasyonlar yapıyoruz" dedi.

 

1903 BJK Karakartallar Derneği Bahar Şenliği'nde buluştu. Maçka Demokrasi Parkı'nda gerçekleşen bahar şenliğine dernek başkanı Cengiz Sarıkaya, Beşiktaş Yöneticisi Yalçın Yılmazkaya, Beşiktaş Belediyesi Başkan Vekili Affan Keçeci de katıldı.

 

1903 BJK Karakartallar Derneği Başkanı Cengiz Sarıkaya, arkadaşları ile bu işlere gönül verdiklerini belirterek, "Hem Beşiktaşlılığı yayma amacıyla hem de topluma faydalı olma amacıyla böyle organizasyonlar yapıyoruz. Mutluyuz, sevinçliyiz, Beşiktaşlıyız" diye konuştu.

 

Bu tip etkinlikleri diğer derneklerin de yapması gerektiğini vurgulayan Beşiktaş Belediyesi Başkan Vekili Affan Keçeci, "Buradaki çocuklar hepimizin evladı. Bu yüzden üzerimize düşen çok görevler var. Böyle organizasyonları hangi sivil toplum kuruluşları yaparsa yapsın onu da destekleyip, katılırız" ifadelerini kullandı.

 

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Yılmazkaya ise elinden geldiği kadar böyle organizasyonlara katılmaya çalıştığını ifade ederek, "Buradaki bütün hepsi bizim çocuklarımız. Onlarla birlikte burada oynuyor ve eğleniyoruz. İnşallah böyle organizasyonların devamı olur. Zaten böyle şeyleri artırmamız lazım. Daha da güzel şeyler yapacağız" şeklinde konuştu.

 

Bu tür organizasyonlarda her zaman katılamasamda yüreğim hep onlarla

 

'NE MUTLU BEŞİKTAŞLIYIM' diyor

 

ve

 

HERKESE ENGELSİZ BİR HAFTA DİLİYORUM...

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • "Rüya tabircilerine karşı temkinli yaklaşmak gerekli"
  "Rüya tabircilerine karşı temkinli yaklaşmak...

  Süresi : 28:09 İzlenme : 348

 • "Otizimde erken tanı ve eğitim çok önemli"
  "Otizimde erken tanı ve eğitim çok önemli"

  Süresi : 21:25 İzlenme : 351

 • Kurtlarla Koşan Kadınlar kitabını, çevirmeni Hakan Atalay'la konuşuyoruz
  Kurtlarla Koşan Kadınlar kitabını, çevirmeni...

  Süresi : 17:31 İzlenme : 373

 • Dr.Ayşegül Çoruhlu ile genç kalma ve beslenmenin sırları
  Dr.Ayşegül Çoruhlu ile genç kalma ve...

  Süresi : 43:26 İzlenme : 327

 • İstanbul Otizm Gönüllüleri Derneği kurucusu Sedef Erken'le Türkiye'de otizm algısı
  İstanbul Otizm Gönüllüleri Derneği kurucusu...

  Süresi : 25:18 İzlenme : 108

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön