Yeni yıla girerken duygusal yüklerinizden kurtulun

Yeni yıla girerken hem içsel hem de dışsal temizliğimiz için yapmamız gerekenler...

 • Önceki tecrübeler yeni olayları açıklamakta yetersiz kalır. Deneyimlerinizi, sizi kilitleyen önyargılar haline getirdiğinizde iyi bir öğretmen olan hayata kulaklarınızı tıkamış olursunuz. Daha önce emeğinizin boşa gittiği başarısızlık hikâyeleri, yeniden denediğinizde başarıya dönüşebilir. Hayata karşı sabırlı, kendi yeteneklerinize karşı inançlı olursanız duygusal yükleri sırtınızda taşımanız gerekmez.

 • 2020 yılı, değişimin kendini etkin olarak göstereceği yepyeni bir yıl. Bu yeni dönemi karşılarken bitmekte olan yılın ve öncesinin yüklerini bırakmakta fayda var. Zira yeni dönemin konuları farklılaşacaktır. Her ikisi ile birlikte başa çıkmak ise daha zordur. Öncelikle hastalıkları gözden geçirin. Bedeninizin onarıma ihtiyacı var. Her türlü yenilik, içten dışa anlam bulur. İçimizi iyileştirerek dışarıyı da iyileştirebiliriz.

 • Bitmekte olan yılı değerlendirirken geçmişten bugüne hangi konuları yoluna sokup neleri hala sorun olarak yanımızda taşıdığımızı belirlememiz gerekiyor. Uzun yıllardır üzerinizde taşıdığınız sorunlar varsa bunlardan kurtulmanın zamanı geldi. Çözülemeyen konulara odaklanmak yerine başarılarınızı kutlayın. Sorun ve çözümü yan yana iki havuz gibi düşünün. Şikâyet ediyorsanız sorun havuzunda yüzüyorsunuz demektir. Daha iyiyi düşünüyorsanız çözüm havuzundasınız demektir.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön