Erkeklerde orta yaş bunalımı!

Erkek arkadaşınız orta yaş bunalımına girdi, peki şimdi ne olacak?

Erkeklerde orta yaş bunalımı!

Erkek arkadaşınız ya da eşiniz 30’lu yaşları yavaşça geride bırakırken, birtakım “yaş” bunalımlarına girebilir. Gençlik zamanlarına dönmek isteyerek, özgüvenin kaybedilmesi gibi sorunlar ortaya çıkabilir. 20’li yaşları geride bıraktığını ve eski ruh halinin kalmadığını “çapkınlık turları” atarak kabul etmeyebilir.

 

Bu gibi durumlarda, değişim dönemine destek olarak kolayca ve sorunsuz atlatabilirsiniz.

 

En yakın dostu aynalar: Orta yaş bunalımına girmiş bir erkeğin son dönemlerde en yakın dostu aynalardır. Daha bakımlı görünmek, daha şık olmak için ekstra vakit ayırmaya başladıysa ortaya yaş bunalımına çoktan girmiş demektir. Ancak durumu abartmış, size karşı olan tavrı da değişmişse çevresindeki kadınlara dikkat etmenizde fayda var.

 

İlginizi azaltmayın: Eşiniz ya da erkek arkadaşınızın size karşı olan ilgisi azalabilir, cinsel yaşantınızı olumsuz yönde etkileyebilir ve size karşı isteksiz davranabilir. Bu gibi dönemlerde ilginizi azaltmayın, aksine daha çok vakit geçirmeye, konuşmaya ve ilgilenmeye çalışın.

 

Onu dinleyin: Yaş bunalımıyla birlikte ortaya çıkan en büyük sorunlardan biri de sürekli bulunduğu durumdan şikayet etmek ve mutsuz olduğunu belirtmesidir. Çalıştığı işten, yaşadığı hayatından memnun olmadığını sürekli dile getirebilir. Böyle zamanlarda eşinizi dinleyerek, destek olmaya çalışın.

 

Çapkınlık dönemi: Erkek arkadaşınız 20’li yaşlarındaki heyecanlı ve maceralı günlerini yaşamak isteyebilir. Eskisi gibi iyi olduğuna kendisini ve çevresini inandırmak için etrafındaki kadınlara daha sık bakarken yakalayabilirsiniz. Böyle dönemlerde erkeklerin aldatma ihtimalleri her zaman daha yüksektir.

 

Haber: İmge Balık

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön