Erkekler yatakta ne ister?

Erkeğin yatakta ne istediğinden çok, sizin onun isteklerini nasıl yönlendirdiğiniz önemli. Sizin istediklerinizi onun da istemesini sağlayabilirsiniz.

Erkekler yatakta ne ister?

Biraz önce beraber izlediğiniz filmdeki kadına benzemenizi ister, onun yanındaki erkeğe yaptıklarını yapmanızı ister. Otobüs durağındaki mankenin giydiği iç çamaşırını giymenizi ister. Performansını övmenizi ister. Oral seks yapmanızı ister. Hoyrat davranmak ister. Hiçbir şey yapmadan bekler, siz ona hoyrat davranın ister. Arada aklına gelirse size ne istediğinizi sorar, siz “Böyle güzel” der bir şey söylemezsiniz, çünkü onu memnun etmeyi görev edinmişsinizdir. “Erkekler yatakta ne ister?” diye sormanızın sebebi de zaten budur.

 

Oysa herkesin bir yaradılışı vardır. Siz ne o mankene benzeyebilirsiniz, ne o filmdeki kadının yaptıklarını yapabilirsiniz, ne de bulup getirdiği acayip iç çamaşırları içinde kendinizi iyi hissedersiniz. Kendinizden başkası olmaya çalıştıkça ne siz tatmin olabilirsiniz ne de onu tatmin edebilirsiniz.

 

 

 

Mükemmel imajlarla yarışmaya ya da onlara benzemeye çalışmayın. Erkeğe görsel şölen sunmak zorunda değilsiniz. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz?

 

Önemli olan sizin onu yönlendirmenizdir

 

Erojen bölgelerine ufak ufak masajlar yaparak! Koordinatları kaydedin: Bacak içleri, karnının alt bölgesi ve en vurucu olan bölgesi kuyruksokumu bölgesi. Bu dokunsal şölene sizin cezbedici kokunuz eşlik etsin. Bir süre hep aynı parfümü ya da sevdiğiniz bir kokuyu kullanın. Belli belirsiz, ancak size çok yaklaştığında duyabileceği kadar kullanın bu kokuyu. Bu kokunun onda yapacağı çağrışımlar “Erkekler yatakta ne ister?” sorusunu artık sormamanızı sağlar.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bahçeci Tüp Bebek Cevaplıyor: Kısırlık Nedenleri Nelerdir?
  Bahçeci Tüp Bebek Cevaplıyor: Kısırlık...

  Süresi : 03:31 İzlenme : 547

 • Amerikan keratini her saça uygulanır mı?
  Amerikan keratini her saça uygulanır mı?

  Süresi : 01:33 İzlenme : 2943

 • Smear testi nedir?
  Smear testi nedir?

  Süresi : 01:56 İzlenme : 2470

 • Güle güle plastik
  Güle güle plastik

  Süresi : 00:36 İzlenme : 1537

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 4920

BU KATEGORİDEKİ EN ÇOK OKUNANLAR

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön