Sık yapılan 5 seks hatası!

İlk defa birlikte olanların en çok yaptığı “Seks Hataları” nelerdir?

Sık yapılan 5 seks hatası!

İlk kez birlikte olacaklara bunun keyfini çıkarmaları için bazı tüyolar veriyoruz. Bu deneyimin ilk ve son olmaması için aşağıda verilen ipuçlarını mutlaka göz önünde bulundurun.

Yeni bir erkekle birlikte ilk defa uyumak, başlangıçta zor olabilir. Seks bir ilişki için mahremiyet ve güvenlik anlayışını değiştirir. Burada verilen bilgilerle ilk defa sevgilinizle birlikte olurken yapmamak gereken beş hatayı inceleyelim.

Abartmayın!
Açıkçası çok şaşırtmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda zihninde bazı şeyleri hatırlamasını istersiniz. İlk seks yaptığınızda, sapıkça fetiş davranışlar, pornografik hareketler, tuhaf kıyafetler, rol oynama fikirleri, daha önce dokunulmayan yerlerine dokunmaya istekli olmanız henüz bu yönlerinizi göstermek için onu fazla tanımadığınızdan hoş olmayacaktır. Zamanla, bütün bu özel şeylerle sevgilinizi tanıştırabilirsiniz ama henüz bunlar için erken. Yavaş yavaş adım atmanızda yarar var. Sekste yapmakta hoşlanıp hoşlanmadığınız şeylere odaklanın. İlk günden ruhunuzun derinliklerinde ortaya olmazsanız, bu yüzden tüm isteklerinizi uygulamayın ve zamana
bırakın.

Korunun!
İlk kez bir erkekle birlikte olduğunuzda büyük ihtimal onun seks yeteneğini bilemezsiniz. İlişkinize bağlı olarak kendinizi de tanımıyor olabilirsiniz. Korumasız olarak ilk kez birlikte olmak çok büyük bir hatadır. İlişkiniz ilerlemişse ona gerçekten güveniyorsanız ve buna değer olduğunu düşünürseniz koruma methodlarından birini örneğin doğum kontrol hapını kullanmayı düşünebilirsiniz. En azından mutlaka ama mutlaka prezervatif
kullanın.

Utanmayın!
Evlendiniz ve ilk gece birlikte oldunuz ama sabah kalktığınızda sanki ayıp birşey yapmışsınız gibi hissediyorsunuz. Bunda utanacak ya da ters olan bir şey yok. Ve ertesi gün utangaç bir şekilde davranmanız içinde bir sebep yoktur. Tabi ilk kez birlikte olduğunuz için kendinizi biraz garip hissetmeniz normaldir. Ama bir gece önceki emin olduğunuz gibi aynı duruşu sergilemelisiniz. Onu öpmekten ya da sarılmaktan çekinmeyin. Yataktan çıkarken vücudunuzu göreceğinden dolayı çekinmeyin. Birlikte olduğunuz için kendisini garip hissedecek şeyler düşündürmeyin.

Zaman tanıyın!
Bir erkekler ilk defa cinsel ilişkiye girmeniz büyük ihtimal her iki taraf için de çeşitli duygulara neden olacaktır. Çok yapışkan olmak istememeniz belki de sizin içgüdünüzdür. Ancak tüm gün etrafında yapışık olmayın. Özellikle gün için hazırlanıyorsa ve başka şeylerle ilgileniyorsa. Yataktan çıktıktan sonra belki birlikte kahvaltı yapabilirsiniz. Ona çıkmanız gerektiğini ama dün çok eğlenceli zaman geçirdiğinizi söyleyebilirsiniz. Kendi isteğinizle evden ayrılmak sizin onun dışında başka öncelikleriniz olduğunu ve onunla yatmanın bunları değiştirmeyeceğini gösterir.

Çıldırmayın!
Çoğu erkek birlikte olduğu kızı aramak için iki, üç gün beklediğini söyler. Çünkü umutsuz görünmek istemez ve her gece onun sevgi dolu sesini duymak istemez. Onunla her gün konuşmanıza rağmen sadece onunla birlikte olduğunuz için aradığı, ilişkiye başladınız gibi görüntü vermek istemez. Eğer bir sure sessiz kaldıysa onunla bir daha görüşmeyeceğinizden korkmayın.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Gizem Onay'la kadınlık organları ve döngüleri üzerine
  Gizem Onay'la kadınlık organları ve...

  Süresi : 34:57 İzlenme : 261

 • Kadınlar ve organlarıyla olan ilişkileri
  Kadınlar ve organlarıyla olan ilişkileri

  Süresi : 02:46 İzlenme : 455

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Doğum kontrol yöntemleri ve doğurganlık farkındalığı
  Doğum kontrol yöntemleri ve doğurganlık...

  Süresi : 05:18 İzlenme : 60

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön