Hangi burç neden yalnız?

Eğer neden yalnız olduğunuzu sorguluyorsanız aradığınız cevabı bu yazımızda bulabilirsiniz.

  • Toplumsal bir canlı olarak insanlar yalnız kalmaktan genellikle korkarlar. Oysa yalnız kalmak her zaman o kadar da kötü olmak zorunda değildir. Yalnızlık kimi burçlara çok iyi gelecek, kimisini ise bedbaht edecektir. Eğer burcunuza göre yalnızlığınızın nedenlerini merak ediyorsanız bu yazımızı okuyarak merakınızı giderebileceğinizi düşünüyoruz.

  • Koç

    Zodyak kuşağının ilk burcu olmanın getirdiği liderlik yetilerini çoğu zaman bünyesinde bulunduran koçların genellikle yalnızlıkla başları beladadır. Yalnız kalmayı sevmezler çünkü liderlik etmeleri için etraflarında insanlara ihtiyaç duyarlar. Ama tam da bu yönetme merakı onların yalnız kalmalarına neden olabilir. Zaman zaman bu isteklerini geri plana atmayı başarabilirlerse belki yalnızlıktan da kurtulabilirler.

  • Boğa

    Boğalar sabit ve damarlarına basılmadığı sürece sakindirler. Öfke nöbetlerine tutulmadıkları zamanlarda çevreleri son derece kalabalıktır. Fakat onları yalnızlaştıran şey inatları, öfkeleri ve sabit fikirlilikleridir. Sürekli haklı oldukları konusunda çevrelerini ikna etmeye çalıştıkları için insanlar bir süre sonra bundan sıkılıp onlardan uzaklaşabilirler. Ya da daha tehlikelisi onlarla aynı fikirde olmayan arkadaşlarını sabit fikirlilikleri nedeniyle kendilerinden uzaklaştırabilirler. Yalnız kalmak bir süre canlarını yakmaz ve bundan hoşlanabilirler. Ama bir süre sonra sevdiklerini çevrelerinde bulamadıklarında canları çok sıkılacaktır.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön