Plaj çantasında olması gereken ürünler nelerdir?

Hem kendinizi korumak için hem de sahilde dahi bakımı olmak için yanınızda taşımanız gereken bakım ürünleri var. İşte plaja giderken yanınızda bulunması gereken bakım ürünleri...

 • Güneş kremi

  Listenin en başında tabii ki güneş kremi var. Güneş kremi vücudunuzu güneşin zararlı ışınlarından korurken, güneş yanıklarından kaynaklanan acı için de yanınızda bulundurmanız gereken bir üründür. Güneş kremini denize girmeden yarım saat önce vücudunuza sürmeniz gerekmektedir. Böylece vücudunuz kremi emer ve denize ya da havuza girdiğinizde etkisinin tamamen ortadan kalkmasını engellemiş olursunuz.

  Güneş kremi seçerken dikkat etmeniz gerekenleri bilmiyorsanız tıklayın!

 • Güneş sonrası nemlendirici

  Güneş kremi kadar önemsenmese de aslında vücudunuzun rahatlaması için son derece önemli bir üründür güneş sonrası bakım kremi. Tuzlu, klorlu su ve güneş cildinizi kurutur ve gerer. Güneş sonrası bakım kremi güneşlendikten sonra ya da suya girip çıktıktan sonra cildinizi yatıştırır ve yumuşatır.

 • Saç bakım ürünü

  Güneşten, deniz suyundan ve havuz suyundan en çok etkilenenler saçlarınızdır. Bu nedenle yanınızda mutlaka sıvı saç kremi, tarak ve nemlendirici etkisi olan bir saç yağı taşımanızı öneririz. Duş alamasanız dahi saçlrınızı saç kremi ile yumuşatıp taradıktan sonra, yağı sürdüğünüzde saçlarınzın nemi koruduğunu ve son derece yumuşadığını, keçeleşmediğini göreceksiniz.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön