Organik Botoks

Doğal maddelerle organik botoks…

Organik Botoks

Bir buçuk saat içinde hatta öğle tatillerinizde bile kolayca uygulatabileceğiniz bir yöntem. İçinde hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilen 0 doğal maddeler ile cildinize iğne kullanılmadan nüfuz ettirilerek yapılan kısa bir işlem. Bu maddelerin cildinize nüfuz etmesi ve cildinizin anında gergin, canlı ve ışıltılı bir görünüm kazanmasını sağlamanız artık kolay. Anında gergin, canlı ve ışıltılı bir görünüm kazanıyorsunuz. Uygulanan yöntemin hiçbir yan etkisi yok. Ayrıca mimiklerde de donuk ve ifadesiz görüntüye yol açmıyor. İğnesiz bir yöntem olduğu için aynı gün işinize dönmeniz de cabası. Enes Bio Estetik Center’ın uzmanlarından Nesrin Sürer Organik botoks ve normal botoks arasındaki farkı anlattı…

 

Organik botoks son dönemde kadınların hem doğal hem de genç kalabilme arzularını yerine getiren yöntemler arasında ilk sırayı alıyor.

 

Nasıl uygulanıyor?

Organik botoksta kullanılan doğal maddeler cilde Meso-Myo-Poratation sistemi (Düşük Elektrik Dalgaları) ile nüfuz ettiriliyor. Bu işlemle kasları dondurmak yerine kırışıklıkların açılması sağlanıyor. Bu yöntem, bildiğimiz botoks gibi iğnelerle yapılmıyor. Bu işlem için özel olarak tasarlanmış Meso-Myo-Poratation’ın kullanılması şart. Bu yöntem herhangi bir yaşa değil ihtiyaç duyulması halinde her yaşa uygulanabilir bir yöntemdir. Sonuçta kırışıklıklar söz konusu olduğunda da çok erken yaşlardan değil ileri yaş gruplarına daha uygun olur. Bu yöntemin her birey için kaç seans tekrarlanacağı ancak uzmanla ilk görüşmede kararlaştırılıyor. Tek seans yeterli değildir.

 

Ürünün içinde neler var?

Argireline etken madde ” Instant Lift Serum ” botoks’un tahtını sarsacak derecede etkili! Nobel ödüllü biokimyacı Dr. Martin Rodbell’ in Laboratuvarında Argireline adlı etken bir madde geliştirdi. Bu madde sinir hücreleri ile kas hücreleri arasındaki iletişimi durdurmakla görevli. Kaslara ulaşan asetikolin miktarı estetik açısından çok önemli. Miktar ne kadar yüksekse kasların kasılması da o kadar fazladır. Bunun sonucunda derin kırışıklıklar oluşur. Argireline bu noktada devreye girer ve asetikolin salgısını azaltır. Böylece kaslar gevşer ve kırışıklıklar düzleşir, kasların kasılması sırasında kırışıklıklar oluşmaz.

 

Normal botokstan farkı…

Argireline  etken maddenin  botoksa göre avantajı, iğne ile enjekte edilmeyip cilde sürülmesi ve Meso– Myo– Poratation System ile cilt altına indirilmesidir. Ayrıca botoks gibi zehirli olmamasıdır. Kırışıklıkları azaltıcı etkisi klinik deneylerle ispatlanmıştır. Botox gibi deformasyon söz konusu değil. Çünkü kasları kasılmıyor. Normal botoks cilde uygulanan maddelerin içeriği nedeni ile kasların dondurulmasına neden olur. Kas işlevini kaybettiği için normal görüntüden uzaklaşılmış olur. Organik botoks işleminde ise kullanılan maddeler 0 doğal maddelerden oluşuyor. Meso-Myo-Poratation sistemi ile kası dondurmak yerine kasın yol açtığı kırışıklığın açılması sağlanır. Günümüzde özellikle oyuncular bu yöntemi çok tercih ediyor bunun nedeni ise mimiklere ve doğallığa zarar vermemesidir. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanabiliyor. Üstelik işlemden sonra bir yıl kalıcılığını koruyor.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Uykusuzluğa basit çözümler!
  Uykusuzluğa basit çözümler!

  Süresi : 05:25 İzlenme : 10221

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

 • Kol sarkmalarına karşı egzersiz
  Kol sarkmalarına karşı egzersiz

  Süresi : 02:09 İzlenme : 3128

 • Sezaryen mi normal doğum mu?
  Sezaryen mi normal doğum mu?

  Süresi : 01:53 İzlenme : 14383

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön