Günlük burç yorumları! (13 Eylül 2019 Cuma)

13 Eylül cuma burçları Rümeysa Ergüden tarafından kaleme alındı. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

  • Bugün Dolunay. Balık’taki Ay, Oğlak’taki Satürn ile açı yapacak. Bu esneklik, örgütsel yetenek eşliğinde, sorumluluk ve güvenilirlik sağlar. Hedeflerinizle yüzleşiyorsunuz ve aklınız coşku ve kastınızdan ilham alıyor. Başak’taki Merkür Venüs’le karşılaşacak. Merkür ile Venüs arasındaki bağdaşma, sosyalliğinizi kanatlandırdı. Neşeli ve arkadaş canlısısınız; iletişim kanallarınız açık ve yeni koşullara uyarlanabilir. Başak’taki Güneş ve Oğlak’taki Plüton arasındaki açı, popülerlik ve büyük şeyler yaratma ve gerçekleştirme yeteneği sunuyor.

  • KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Duygusal olarak sıkışmış hissedebilirsiniz. Ancak havada önemli bir ritim değişikliği var. Bugün enerjik ve canlı olmanıza rağmen evde oturup dinlenmeyi tercih edebilirsiniz.

  • BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Daha fazla insanla tanışacaksınız ve karşılaşmalarınızın duygusal ve entelektüel olarak derin ve tatmin edici olmaları muhtemel. Takviminizin yoğunluğuna şaşacaksınız.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön