Ay burcunuza göre nasıl bir partnere ihtiyacınız var?

Her ne kadar en popüler burçlar güneş burcu ve yükselen burç olsa da ay burcunuz da hayatınızı çok etkiliyor. Özellikle aşk hayatınız, bilinç altınız ve kişiliğiniz ay burcunuz tarafından yönetilir. Ay burcu doğduğunuz anda ayın konumuna göre hesaplanır. Ay burcunuzu biliyorsanız nasıl bir aşka ihtiyacınız olduğunu öğrenmeye hazır mısınız?

 • Koç: Hareketli bir yapıya sahip olan koç burçları onların harekete ve devinime olan ihtiyaçlarını anlayabilecek partnerlere ihtiyaç duyarlar. İşlerin yoluna girmesi için çok vakit harcamadıkları, doğrudan iletişim kurabildikleri ve hisleri hakkında açıkça konuşabilen kişilerle birlikte olmak isterler.

 • Boğa: Duygularının konforlu alanından ayrılmak istemezler. Kendi kararlarını kendilerinin verebildiği, ve bunu da canları istediği zaman yapabildikleri bağımsız bir ilişki yaşamayı tercih ederler.

 • İkizler: Kendilerini açıkça ifade etmeye ihtiyaç duyarlar. İyi hissetmeleri için hayat deneyimlerini arttıracak maceralar yaşamaları gerekir. Entelektüel bilgi birikimlerini aktarabilecekleri ve bu bilgi birikiminin gelişmesini ve genişlemesini tetikleyen kişilerle birarada olmaktan hoşlanırlar.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Prof. Dr. Bahçeci: Tüp bebek tedavisi kaç kez denenmelidir?
  Prof. Dr. Bahçeci: Tüp bebek tedavisi kaç...

  Süresi : 05:14 İzlenme : 572

 • Umur Bugay ve Zeynep Bugay'la Bizimkiler ve Sevgili Nasıl Bulunur?
  Umur Bugay ve Zeynep Bugay'la Bizimkiler ve...

  Süresi : İzlenme : 393

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 8990

 • Son kullanma tarihleri ne zaman bitiyor?
  Son kullanma tarihleri ne zaman bitiyor?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3520

 • Nazlı Çevik Azazi'den kısa bir masal...
  Nazlı Çevik Azazi'den kısa bir masal...

  Süresi : İzlenme : 2176

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön