Burcunuzun karanlık tarafını pozitif güce dönüştürmenin yolları

Astroloji, hayatınızda bulunan kör noktalarınızı aşmanıza ve davranışlarınızı daha güçlü bir hale getirmek için keyifli bir araçtır. Bazen olumsuz bir yıldız haritasına sahip olduğunuzu düşünseniz de aslında bu karanlık yönleriniz sizi daha güçlendirecek pozitif sonuçlar yaratmanıza yardımcı olabilir. Burcunuzun karanlık taraflarını nasıl olumlu yönlendirebileceğinizi yazdık.

+ Sonra Oku
Kategori : Astroloji
1/12

Koç

Doğuştan liderlik vasfına sahip olan Koç burcunun zaaflarından biri öfkeyken bir diğeri de sabırsızlıktır. Peki bu iki özelliği olumluya çevirmek mümkün mü? Koç burcu akılcı yanı ile hareket ettiğinde ilişkilerini geliştirebilir ve insanlara yıkıcı eleştirilere dahi tahammül etmeyi öğretebilir. Kendine olan güvenini dünyaya yardım etme motivasyonuyla kullanırsa sabırsızlığı ve öfkesi ötekileştirilmiş insanları ezen dağları bile delebilir. 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön