İkizler burcunun garip takıntıları

İkizler burçları insan ilişkilerinde çok başarılı olsalar da garip takıntıları yok değil! İşte İkizler burcunun takıntıları...

  • Elektronik cihazlar

    İletişim kurmayı ve sosyalleşmeyi çok sever bu nedenle iletişimini kolaylaştıran, hayatına eğlence getiren her türlü elektronik cihaza karşı takıntısı vardır. Yenilikleri çok yakından takip eder ve neredeyse bir serveti bu alana yatırabilir. Teknoloji takıntılarını telefonları çekmeyince çok net gözlemleyebilirsiniz. Hayat damarlarından biri kopmuş gibi huzursuz olurlar ve çekim gücü bulana kadar huzura eremezler.

  • Kendini ifade etme

    İkizler burcu her şey hakkında konuşmaya, her konuyla ilgili fikrini söylemeye bayılır. O yüzden onu herkesin dinlemesi gerektiğini düşünür. Konuşmalarını mimikleri ve jestleriyle süsler. Onu dışardan gören ne anlattığını da merak eder. Kendini ifade etmeye o kadar takıntılıdır ki özellikle yanlış anlaşıldığını düşündüğü zamanlar çok bunaltıcı olabilir. Her an kendini size anlatmaya, kanıtlamaya çalışır.

  • Açık alan

    Sosyalleşmeyi seven bir insanın kapalı alanlara tıkılıp kalacağını düşünmek yanlış olur zaten. İkizler burcu açık havayı, parkları, bahçeleri çok sever. Hatta yaşadığı evin de geniş ve açık alanlara yakın olmasını ister. Balkonlara ve teraslara bayılır. Dikkat ederseniz arkadaş ortamında kışın bile evde otururken “Biraz cam mı açsak ya?” diye soran kişi net İkizlerdir.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön