Burçların en büyük korkuları

Korku belli bir seviyeye kadar hayatta kalmak için önemli bir duygudur. Fakat belli bir seviyeyi aşarsa yanlış kararlar vermeye ve mantıksız hareket edilmesine neden olabilir. Peki burçların içlerini kemiren en büyük korkuları neler?

  • Koç: Zodyak kuşağının ilk burcu, yolu açan Koç, çoğu zaman aldırmaz ve umursamaz görünür. Oysa içten içe en korktuğu şeylerden biri çok sevdiği bir insanın ondan uzaklaşması ve kaçmasıdır. Hatta daha da mühim olanı bu uzaklaşma ve kaçma işinin Koç’ların yaptığı bir şey yüzünden gerçekleşmesidir.

  • Boğa: Son derece güvenilir bir yardım kaynağı olan Boğa burçları aynı zamanda olağanüstü rehberlik ve bilgi kaynağıdır. Sırtınızı güvenle yaslayıp, akıl danışabilirsiniz. Fakat onların da büyük korkuları vardır. Özellikle yaptıklarının karşılığını alamamak onlar için çok yaralayıcı olur. Çünkü ilişkilerinde istikrar isterler.

  • İkizler: İletişim sihirbazı İkizler hayatını işine adar. Bu nedenle hayat onları yetenekli ve üretken insanlara dönüştürür. İdealist bir tavır takındıklarından yaptıkları her şeyin en iyi olmasını isterler. Aslında bu yaklaşımlar onların hayattaki en büyük korkusundan kaynaklanır; kusurluluk. Daha iyi olmak, kusursuz olmak için yeteneklerini ve kişisel yaşamlarını sürekli geliştirmek isterler.

Facebook Yorumları
Yorumlar
2
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön